Kraliyet Web Sitesinde Harry ve Meghan Güncellemesi

Prens Harry ve Meghan Markle'ın bireysel biyografileri, kraliyet ailesinin web sitesinden kaldırılarak tek bir profilde birleştirildi.

Buse Saray BUSE SARAY 19 Mart 2024
Kraliyet Web Sitesinde Harry ve Meghan Güncellemesi Getty Images

Kraliyet haberlerinin ve yorumlarının çoğu Kate Middleton'un sağlığı ve nerede olduğu hakkındaki sorulara odaklanmış olsa da, kraliyet ailesi sessizce eski kraliyet mensupları Prens Harry ve Meghan Markle'dan kendilerini daha da uzaklaştırmak için bir hamle yaptı.Ailenin geri kalan üyeleri gibi Harry ve Meghan'ın da kraliyet ailesinin web sitesi royal.uk'de kendi kişisel ve daha uzun biyografileri vardı. Ancak site yakın zamanda Harry ve Meghan'ın bireysel biyografilerini kaldırıp onların alanını ortak bir biyografi ile güncellendi. Artık sadece Sussex Dükü ve Düşesi olarak listeleniyorlar.


Ayrıca şöyle bir önsöz de var: “Ocak 2020'de duyurulduğu üzere, Sussex Dükü ve Düşesi, Kraliyet Ailesi'nin çalışan üyeleri olarak geri adım attılar. Çift, 19 Mayıs 2018'de Windsor'daki St George Şapeli'nde evlendi ve iki çocukları var: Sussex Prensi Archie ve Sussex Prensesi Lilibet.”

Prens Harry ve Meghan'ın yeni paylaşılan biyografisi, yenilemeye dair bir ipucu olarak şöyle diyor: "Sussex Dükü ve Düşesi'nin mevcut çalışmaları hakkında bilgi resmi web sitelerinde bulunabilir: sussex.com."

Harry ve Meghan'ın çocukları da web sitesi değişikliğinden daha şiddetli de olsa etkilendi. Archie ve Lilibet'in biyografileri tamamen kaldırıldı.

Buckingham Sarayı, bu değişikliğin neden yapıldığına dair yorum yapmadı.

Daha önce web sitesi değişiklikleri hakkında konuşmuşlardı. “Kraliyet Ailesi web sitesinde Kraliyet Ailesi'nin hayatı ve çalışmaları hakkında beş bin sayfanın üzerinde bilgi yer alıyor. Merhum Majesteleri Kraliçe II. Elizabeth'in ölümünün ardından içerik periyodik olarak yeniden gözden geçirildi ve güncellendi. Bu süreç tamamlanana kadar bazı içerikler güncelliğini kaybetmiş olabilir.”

 

 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.