KRIS JENNER GÜZELLİK MARKASI ÇIKARIYOR

Jenner, kızlarının başarısına ulaşabilecek mi?

Anneliği ve menajerliği bir arada yürüten ‘momager’ Kris Jenner, girişimcilik yeteneklerini yeni bir yerde kullanmaya hazırlanıyor. Kylie Jenner’ın Kylie Cosmetics ve Kim Kardashian’ın KKW Beauty markalarının arkasındaki güç olarak bilinen Kris Jenner, şimdi ise enerjisini kendi markasına harcayacak. Kızlarının ardından bir güzellik markası kurmayı planlayan Kris Jenner, yakın bir zamanda kendi güzellik markasını yaratmaya hazırlanan Hailey Bieber, Priyanka Chopra ve Alicia Keys gibi ünlülerin arasına katıldı. 

E! News’un haberine göre makyaj ve cilt bakım markası yaratan Kris Jenner, ‘Kris Jenner Skin’ ve ‘Kris Jenner Skincare’ isimlerinin ticari marka isimlerini satın aldı. Henüz detaylar bilinmese de Kris Jenner’ın tek bir marka altında ayrı bir cilt bakım ve kozmetik koleksiyonları çıkaracağı düşünülüyor. Kris Jenner Beauty markası için kozmetik, cilt bakımı, takma kirpikler, saç bakım ürünleri, parfümler ve tırnak bakım ürünleri kategorilerini listeleyen Jenner, kapsamlı bir güzellik markası yaratıyor. 

Geçtiğimiz senelerde Kylie Jenner ve Kim Kardashian, Coty Inc. ile önemli anlaşmalar yaparak Kylie Cosmetics ve KKW Beauty’den hisse satmışlardı. 2020’de Coty, KKW Beauty’nin sadece %20’si için $200 milyon ödemişti! Bu nedenle Kris Jenner’ın da kendi markası için büyük planları olacağına eminiz!