KRISTIN DAVIS, SARAH JESSICA PARKER VE KIM CATTRALL’IN TARTIŞMASI HAKKINDA KONUŞTU

“Keşke durumu düzeltebilsem…”

ALYA BARUTOĞLU ALYA BARUTOĞLU 12 Haziran 2023
KRISTIN DAVIS, SARAH JESSICA PARKER VE KIM CATTRALL’IN TARTIŞMASI HAKKINDA KONUŞTU Getty Images

Sarah Jessica Parker ve Kim Cattrall arasındaki sular duruldu mu? Hayranları hala aralarının bozuk olduğunu düşünüyor. ’Sex and the City’ serisinde ve filmlerinde Charlotte York karakterini canlandıran Kristin Davis, geçtiğimiz günlerde The Telegraph’a verdiği röportajda iki oyuncu arasındaki sorunu anlattı. Parker ve Cattrall arasındaki sıkıntıları değiştiremediğini söyleyen Davis, ikilinin barışmalarını çok istediğinin altını çizdi. “İnsanların isteklerine saygı duymak gerekiyor,” diyen Davis, “Buna enerji harcamayacağım. Kimseyi değiştiremem,” diye ekledi. Sex and the City hayranlarının dileklerine sempati duyduğunu söyleyen Davis, “Hayranların hislerini anlayabiliyorum, çok üzgünler. Keşke durumu düzeltebilsem ama yapamam, bu benim elimde olan bir şey değil,” dedi. 

Sex and the City serisinin devamı olarak tasarlanan HBO’nun ‘And Just Like That…’ serisi kısa bir süre sonra ikinci sezonuyla karşımızda olacak. İlk sezonda yer almamasına rağmen Cattrall’ın ikinci sezonda bir bölümde yer alacağı belirtilmişti. Variety’nin haberine göre Parker’ın Carrie karakteri ile bir telefon konuşmasında görülmesi beklenen Cattrall’ın hiçbir oyuncu ile yan yana gelmediği söyleniyor. Geçtiğimiz sene Variety’e röportaj veren Cattrall, iptal edilen üçüncü filmin senaryosunda Samantha karakterinin senaryosuna hayal kırıklığına uğradığını söylemişti. “Her şeyin gelişip büyümesi gerekiyor. Bunu seri bittiğinde de hissetmiştim, bu doğru bir karardı. Kendimizi tekrarlamamamız gerekiyor. Bir film geldi, cevaplanmayan soruları tamamladı. Sonra ikinci film geldi. Bir film daha mı? İçimde hiçbir şey kalmamıştı,” diyen Cattrall’ı yeni seride görmek herkes için oldukça şaşırtıcı.

Cattrall ile sorunlarını açıkça konuşan Parker, tartışmaların üçüncü film konuşmalarında ortaya çıktığını söylemişti. O zamanlar Parker, Cattrall’ın isteklerinin üçüncü filmin iptal olmasına sebep olduğunu belirtmişti. Parker, Davis ve Cynthia Nixon’un seriler ve filmler sırasında kendisine kötü davrandığını da iddia eden Cattrall, tüm film ekiple gerilmişti. The Hollywood Reporter’a konuşan Parker, “Şovun yapımcılarından biri olarak setteki herkese karşı her zaman nazik olmak, insanlarla ilgilenmek, hem işverenlerime hem de sorumlu olduğumu hissettiğim insanlara karşı sorumlu olmak için çok çalışarak çok yıllarımı harcadım. Ve benim hakkımda bu şekilde konuşan başka kimse yok, bu yüzden çok acı verici,” demişti. SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.