KYLIE JENNER'IN SAĞLIKLI YAŞAM RUTİNİ

Jenner’ın beslenme rutini şaşırttı! Güne kemik suyu içerek başlayan Kylie Jenner, kendisinin ve kızı Stromi'nin beslenme rutinini anlattı.

Kylie Jenner’ın sağlıklı yaşam rutini oldukça şaşırtıcı! Güne kemik suyu içerek başlayan Jenner, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda kızı Stormi ve kendisinin gün içinde neler yediklerini anlattı. Kısa bir süre önce kızı Stormi’nin doğum gününü ‘Stormi World’ ilhamlı bir partide kutlayan Jenner, uyandığında ilk olarak lavantalı ve limonlu kemik suyu içtiğini söyledi. Gün içerisinde iki kavanoz kemik suyu veya kereviz suyu içtiğini söyleyen Jenner, “Buzdolabımda bir çekmece dolusu taze kereviz var,” dedi. Kafeinli içeceklere gelince çok çay ve kahve içtiğini belirten Jenner, dozunu biraz azaltmaya çalışıyormuş. En sevdikleri arasında şeftali çayı veya yulaf sütlü buzlu vanilya latte olduğunu söyleyen Jenner, öğle yemeğinde farklı şeyler tükettiğini söylüyor. Limonlu tavuk, sebze, beyaz pirinç, jalapenolu kale salatası, kruton veya taco yediğini söyleyen Jenner, en sevdiği şeyin nar olduğunu ve bunu sınırsızca yiyebileceğini ekledi. 

Akşam yemeği için, sushi yemeği tercih eden Jenner, acılı tuna veya sashimi yediğini belirtti. Sushi olduğu sürece herhangi bir şeyi yiyebileceğini belirten Jenner, “Bacakları, canlı veya mürekkep balığı olmadığı sürece her şey olur,” dedi. Gece dışarı çıksa veya evde film izlese, tüm koşullarda başucunda elma dilimleri bulundurduğunu söyleyen Jenner, bunun buzdolabına saldırmasını önlediğini ekledi. “Yatağımda rahat olduğum için mutfağa gitmek için üşeniyorum bu nedenle tek seçeneğim elma oluyor” diyen Jenner, evinde bulundurmadığı tek yiyeceğin fındık olduğunu ekledi. Tüm kuruyemiş çeşitlerinden uzak duran Jenner, Stormi’nin alerjik olduğunu ekledi. Birkaç ay önce alerjik bir reaksiyon sonucunda hastaneye kaldırılan Stormi’nin sağlığı konusunda çok dikkatli olduğunu belirten Jenner, kızının sürekli aç olduğunu belirtti. Aç olduğu zaman kızgın olan Stormi’nin kendisine çok benzediğini söyleyen Jenner, kızının kahvaltıda meyve, bagel ve hindi yemeği sevdiğini söyledi. Bir gece kızının rüyasında ne gördüğünü merak ettiğini söyleyen Jenner, Stormi’nin uyandığında ‘bagel’ dediğini ekledi.