KYLIE JENNER JORDYN WOODS'U TAMAMEN SİLDİ!

People'ın haberine göre, Jordyn Woods Kylie ile ne kadar çok barışmak isterse istesin, Kylie artık Jordyn'i hayatında istemiyor.

Geçtiğimiz hafta Jordyn Woods'u Instagram üzerinden takip etmeyi bırakan Kylie Jenner bunu, Jordyn ile olan sallantılı ilişkisini resmen bitirdiğini duyurmak için yapmış. People'ın kaynağı, Kylie'nin Jordyn'ı takipten çıkartmasının başka bir sebebinin de Woods'un Khloe Kardashian'ın eski erkek arkadaşı James Harden ile bir barda dans ederken görüntülenmesi olduğunu söyledi. Kaynak, "Kylie, Jordyn'ın yaşanan üzücü olaylar üzerinden prim yaptığını ve bunu yapmaması gerektiğini düşünüyor. Bu durum Kylie'nin canını çok sıkmaya başladı" dedi.

Şubat ayında Tristan Thompson'ın Khloe Kardashian'ı Jordyn Woods ile aldatma skandalından sonra Kylie ve Jordyn'ın arası bozulmaya başlamıştı. Aynı kaynak, "Arkadaşlıkları birkaç aydır pek iyi değil ama Kylie yine de sinirle kalkıp zararla oturan kişi olmak istemedi ve Jordyn'ı bu büyük skandal sonrası tamamen hayatından çıkartmadı. Ancak Jordyn, Kylie'nin ona sağladığı hayata tutunmaya çalışıyor. Kylie bundan bıktı. Onun artık yeni arkadaşları var ve hayatında drama yaratacak kimseyi istemiyor. Mümkün olduğunca huzurlu yaşamak istiyor ve Jordyn'a ihtiyacı yok. Instagram'da onu takip etmeyi bırakması Jordyn ile arkadaşlığını bitirme yolundaki son adımdı" dedi.