KYLIE JENNER, STORMI’NİN DAHA ÖNCE GÖRÜLMEMİŞ BİR FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

Instagram hikaye challenge’ına Jenner da katıldı!

Güzellik sektöründeki başarılarının yanı sıra Instagram paylaşımları ile kendinen söz ettiren Kylie Jenner, sosyal medyadaki ‘bir resim paylaş’ challenge’ına dahil oldu.

Normalde hayatının detayları paylaşımlarındaki tüyolar ile araştırılırken, bu sefer de Jenner işi takipçilerine bırakmadan daha önce görülmeyen fotoğrafları hikayelerinden paylaştı.

27 Aralık’ta Instagram hikayelerindeki soru kısmında hayranlarının sorularını yanıtlayan Jenner, ‘Daha önce görülmemiş bir fotoğraf paylaş,’ isteğine kızı Stormi’nin fotoğrafı ile yanıt verdi. Daha önce Gigi Hadid ve Sophie Turner’ın katıldığı ‘daha önce görülmemiş fotoğraflarını paylaş’ soru furyasına katılan Jenner, telefonundaki eski fotoğrafları paylaştı. Telefonundaki son fotoğrafı ve ilkokul yıllarından bir fotoğrafını paylaşan Jenner’ın en çok ilgi çeken paylaşımı kızı Stormi Webster oldu. 

Dünyadaki en çok ilgi gören 2 yaşındaki çocuklardan biri olan Stormi Webster’ın daha önce görülmemiş bir fotoğrafı ile karşılaştık! Instagram challenge’ı ile kızının birçok sevimli fotoğrafını paylaşan Jenner, aynı zamanda Stormi’nin sadece 1 haftalık olduğu bir anıyı da paylaştı. Fotoğrafta bir battaniyeye sarılı olarak uyuduğu görülen Stormi, en sevimli halinde diyebiliriz. Aynı zamanda Stormi’nin babası Travis Scott ile köpekleri Norman ve Bambi’yi gezdirdikleri bir fotoğraf paylaşan Jenner, son olarak kızının doğum duyurusunu yaptığı ‘For our daughter’ hamilelik videosunun çekildiği yerde bir fotoğraf paylaştı. 

Tüm hamilelik sürecini gözlerden uzak yaşayan Jenner, Şubat 2018’de yayınladığı video ile tüm dünyayı şaşırtmıştı. Geçtiğimiz günlerde paylaştığı fotoğraf serisi ile kızı ile görülmemiş anlarını paylaşan Jenner, hayranlarından büyük ilgi gördü. .