KYLIE JENNER TRAVIS SCOTT AYRILIĞI

Hollywood'un en gözde çiftlerinden Kylie Jenner ve Travis Scott'ın ilişkilerine ara verdikleri söyleniyor..

Salı gecesi, Kylie ve Travis'in ayrılık haberleri gündeme bomba gibi otursa da bu, haberler henüz çift tarafından doğrulanmadı. Peki bu ayrılığın sebebi ne diye sorarsanız Her ilişkide olduğu gibi bunun tek bir sebebi yok.

Bir kaynağın E! ile paylaştığı bilgilere göre,  "Kylie daha genç ama geleneksel aile hayatını çok istiyor. Ablalarının çok çocuklu büyük ailelerini görüyor ve aynısını istiyor. Travis ve kızları Stormi ile beraber evde olmayı, dünyadaki her şeyden çok seviyor. Ama ikilinin şu anki öncelikleri farklı. Kylie, Travis'in 'Ailelerine daha bağlı' olmasını istiyor." 

Bu cuma günü çıkacak yeni şarkısı 'Highest in the Room'un çalışmaları ile meşgul olan Travis'in önceliği ise kariyeriymiş.

Kaynak, "Her gece ailesiyle vakit geçirmek ve Stormi'yi yatırmak için evde olmak, onun için zordu. Şuan hayatta da bunu yapabileceği bir noktada değil. Bu, Kylie'nin güvenini sarstı ve onu endişelendirdi. Geçtiğimiz son birkaç ayda Kylie, aralarının soğuduğunu hissetti ve neler olup bittiğinden emin değildi. Kylie, evlenmek ve daha fazla çocuk sahibi olmak istiyor ve Travis'in şuanda ona bunu veremeyeceği belli oldu" dedi.

Gözde çift, 2 seneyi aşkın süredir birlikteler. Çift, en son Travis Scott'ın yeni Netflix belgeseli Look Mom I Can Fly filminin galasında görüntülenmişti. Ardından Playboy dergisinin Pleasure Issue'su ile işbirliği yapan çift, çekimdeki fotoğraflarıyla ortalığı kavurmuştu.


E!'nin kaynağına göre, ikili geleceklerinin ne olacağına karar verirken Travis, Beverly Hills'deki evinde kalıyor ve Stormi ile sık sık iletişime geçiyor. "Kylie, Travis'in Stormi'yi ziyaret etmesine izin veriyor. Bu fırsatı asla onu elinden almaz."

Daha öncede pek çok kez adı ayrılık haberlerine karışan çift, umuyoruz ki sorunlarını en kısa zamanda hallederler.

Kylie Playboy için Travis'e verdiği röportajda, "Biz aynı şekilde düşünüyoruz, hayattaki hedeflerimiz ve tutkularımız aynı. Kimyamızın çok iyi olmasının dışında, birlikte çok da eğleniyoruz. Sen benim en yakın arkadaşımsın.  İniş çıkışlarımızdan öğrenerek, ilişkimizi daha da güçlendiriyoruz."


YAZI: Deniz Akkaya