KYLIE JENNER ÜRÜN YELPAZESİNİ GENİŞLETİYOR!

Kylie Jenner şimdi de bir tırnak ve parfüm koleksiyonu çıkartıyor..

Makyaj ve cilt bakımı dünyasına hükmeden genç milyarder, yakın zamanda yavaşlayacak gibi durmuyor. Jenner'ın bu sefer de imparatorluğunu tırnak ve parfüm koleksiyonlarıyla genişleteceği söyleniyor.

The Blast'in haberine göre, Kylie Kylie Cosmetics şirketi altında, oje çıkarıcı, tırnak güçlendirici ve tırnak bakım hazırlığı ve oje gibi birçok farklı çeşit tırnak bakımı ürünleri satacak koleksiyonun patentini aldı. Uzun protez tırnaklar, Kylie'nin imajının ayrılmaz bir parçası olduğu için tabi ki de yapay tırnak koleksiyonu ve yapay tırnak bakımı da bu markanın ürünlerinden biri olacak. Markanın ufkunda koku ve parfümler de gözüküyor!Bu gönderiyi Instagram'da gör

tie dye & toe rings ✨💕💛💗💚💙

Kylie ✨ (@kyliejenner)'in paylaştığı bir gönderi ( )
Bu gönderiyi Instagram'da gör

back at it again with nail bae 💅🏼

Kylie ✨ (@kyliejenner)'in paylaştığı bir gönderi ()


Kylie'nin markası kapsamına almayı planladığı tek şey tırnak bakımı ve koku değil. Bu yılın başlarında Kylie'nin aynı zamanda, beşik, bez değiştirme masası, yürüteç, bebek cilt bakımı ve bebek giyim koleksiyonu içeren oldukça geniş bir bebek markası çıkaracağı da söyleniyordu. TMZ'nin bu haberinden hemen sonra Kylie, şampuan, saç kremi, saç kurutma makinesi ve maşa gibi ürünler içeren bir saç bakım koleksiyonunun da patentini aldı.

Bu söylentiler, Kylie ve Kim Kardashian'ın KKW Beauty markası kapsamında bir işbirliğiyle koku çıkartacaklarını duyurduktan birkaç ay sonra etrafta dolaşmaya başladı. Ancak, ünlü kızkardeşler üretim sorunları nedeniyle lansmanı erteledi.

 Bakalım genç milyarder daha nelere imzasını atacak!