KYLIE JENNER VE TRAVIS SCOTT YENİDEN BİRLİKTE

Entertainment Tonight'ın haberine göre Jenner ve Scott, 1 aydır beraber…

Uzun süredir Kylie Jenner ve Travis Scott’un yeniden birlikte olduğu konusunda söylentiler vardı ve şimdi çiftin resmi olarak birlikte olduğunu doğrulayabiliriz! Entertainment Tonight’a konuşan bir kaynak, Jenner ve Scott’un 1 ayı aşkın bir süredir birlikte olduklarını söyledi. Birbirlerine sevgileri ve saygıları tükenmeyen çift, geçtiğimiz sene yoğunlukları sebebiyle bir ara vermeye karar vermişlerdi. İlişkilerini güçlendirmeye odaklanamayan çift, Kylie’nin yükselen makyaj markası ve Travis’in turneleri yüzünden ara vermeyi seçmişlerdi. 

Son zamanlarda bir araya gelmeye karar veren Jenner ve Scott’un, ailelerine odaklanmaya hazır olduğu söylendi. Geçtiğimiz Ekim ayında ayrılan Jenner ve Scott, iki yaşındaki kızları Stormi Webster’ı birlikte büyütüyorlardı. Bu durumu kabullenen Jenner’ın, kariyerine ve anne olmaya odaklandığı söylenmişti. 

Ocak ayında Stormi’nin doğum gününü birlikte kutlayan Jenner ve Scott, Disney World’e bir geziye gitmişlerdi. Bundan sonra Ellen DeGeneres’in şovuna katılan Kris Jenner, kızı Kylie ve Travis Scott’un birlikte daha fazla zaman geçirdiklerini doğrulamıştı. Kylie ve Travis’in yeniden bir arada olup olmadığını soran DeGeneres’e, “Yeniden birlikte olup olmadıklarını bilmiyorum. Sadece ikisi de çok iyi ebeveynler,” diyen Kris Jenner, çiftin yeniden bir araya geldiğinin ipuçlarını vermişti.