KYLIE JENNER VÜCUDUNU ELEŞTİRENLERE CEVAP VERDİ

“Ben bir bebek doğurdum.”

Sosyal medyada kimliğini gizleyerek yorum yapanların sınırı yok. En çok da ünlüleri hedef alan klavye zorbaları son olarak Kylie Jenner’a yöneldi. Jenner’ın bebeği Stormi’den önceki vücudunun daha güzel olduğunu söyleyen bir hayranı, Jenner’ın üç sene öncesinde çok daha fit göründüğünü belirtti. “Vay canına burada çok zayıfmış” diyen bir takipçiye ek olarak başka biri ise “Evet, çok daha güzel görünüyormuş” dedi. Instagram’da ünlülerin yorumlarını paylaşan ‘Comments By Celebs’ hesabı bu yorumları fark ederek Jenner’ın cevabını paylaştı. 


Vücudunun birkaç sene önce farklı görünmesinin normal olduğunu belirten Kylie Jenner, “Ben bir bebek doğurdum” diyerek cevap verdi. 2018’de ‘Keeping Up With the Kardashians’ şovunda doğum yaptıktan sonraki bedenine alışmakta zorluk çektiğini söyleyen Jenner, “Gardırobumdaki kıyafetler üzerime olmuyor” diyerek ablası Kim Kardashian’a sitem etmişti. “Artık bana asla olmayacağını bildiğim şeylerden kurtulacağım. Bir daha 25 beden kot pantolonlara sığmayacağımı biliyorum” diyen Jenner “Biraz özgüvensiz hissediyorum. Kalçam genişledi. En sevdiğim jean pantolon bir daha üzerime olmayacak. Bazı insanların hiç anlamadığını düşünüyorum. Bazı insanlar sadece vücudumu eleştiriyor” diye eklemişti. 


Kızı Stormi Webster’ı doğurduktan sonra değişen bedenine alışmakta zorluk çeken Jenner’a tavsiyeler veren Kim Kardashian, “Biliyorum çok erken ve Stormi çok küçük ama bununla baş etmeyi öğrenmelisin. Özgüvenli olman, kendini iyi hissettiren şeyler bulman ve dengeyi sağlaman gerekiyor” demişti. 

Etİketler