Kylie Jenner Yeni Moda Markasını Duyurdu

Jenner'in gizemli markası hakkında henüz çok az şey biliniyor.

Buse Saray BUSE SARAY 25 Ekim 2023
Kylie Jenner Yeni Moda Markasını Duyurdu Getty Images

Kylie Jenner, Instagram üzerinden paylaştığı bir gönderi ile kendi moda markası olan "Khy"i duyurdu. Jenner, bir gönderi paylaşarak altına "meet khy" (khy ile tanışın) yazdı.Khy, şu an için oldukça gizemli bir şirket gibi görünüyor. Web sitesi mevcut olsa da, sadece Jenner'ı arkadan siyah bir trençkotla gösteren bir fotoğraf ve erken erişim için e-posta kaydı yapma seçeneği bulunuyor. Resmi Instagram hesabı da daha fazla detay sunmuyor. Aynı trençkot görüntüsü ile paylaşılan tek gönderisinin altında "coming soon. sign up at khy.com" (Yakında geliyor. khy.com'da kaydolun) yazıyor.

Fashionista, Temmuz ayının sonlarında Jenner'ın kendi bağımsız moda hattını geliştirdiği haberiyle ilgili olarak Puck News'in dikkat çektiğini belirtiyor. O dönemde, haberler moda hattının geliştirilmesinin arkasındaki şirket olan Popular Culture'un kurucuları Jens ve Emma Grede tarafından yürütüldüğünü paylaşmıştı. Grede'ler aynı zamanda Khloé Kardashian'ın Good American denim şirketi, Kim Kardashian'ın vücut şekillendirme giyim hattı Skims ve Kris Jenner'ın temizlik ürünleri hattı Safety üzerinde çalışmışlardı. Bu noktada, Grede'lerin ekibi projeyle ilgili adayları işe almak için "proje hakkında hiçbir şey söylemeden" görüşmeler yaptı, diye belirtiliyor.

Puck News, Jenner'ın markasının Shein gibi hızlı moda markalarından uzaklaşacağını ve "sorumlu kaynaklardan elde edilen ve daha güzel görünen" bir şey sunacağını yazdı.

Jenner, yıllardır kendi ve ablası Kendall Jenner'ın Kendall + Kylie adlı markasına sahipti. Bu markayı 2016 yılında başlatmışlardı. Günümüzde Kendall + Kylie'nin varlığı, Kardashian'ların daha yüksek profilli markaları olan Skims gibi kardeş markalara kıyasla göreceli olarak daha az dikkat çekici olsa da, Azazie gelinlik hattı ile bir işbirliği, bir Amazon mağazası ve oldukça erişilebilir bir fiyat noktasına sahip.  


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.