KYLIE JENNER'IN DOĞUM GÜNÜ STİLİ

Jenner, sade bir kutlama tercih etse de stilinde gösterişe yöneldi!

Kylie Jenner, 23. Yaşını kutluyor! 10 Ağustos’taki doğum gününü erkenden kutlamaya başlayan Jenner, Los Angeles’ta arkadaşları ile sürpriz bir yemeğe gitti. Geçmişteki Barbie temalı büyük doğum günü partilerinin aksine daha sade bir kutlama tercih eden Jenner, daha sonra özel gününü evde kızı Stormi ile geçirdi. Sade bir kutlama tercih etse de stilinden ödün vermeyen Jenner, ikinci doğum günü kıyafeti için Bryan Hearns’den özel dikim bir korse tercih etti. 

Swarovski taşlı Romen rakamları ile yaşının ve isminin işlendiği krem renkli korseyi aynı renkte bir etek ile tamamlayan Jenner, aynı zamanda yeni saç stilini de görücüye çıkardı. “23! Tanrıya bir sene için daha, iyiliklere ve derslere teşekkür ederim. Hepsi için buradayım ve her birinize teker teker minnettarım.” diyerek stilini paylaşan Jenner, her zamanki gibi göz kamaştırdı. 


Son dönemlerde Hollywood’un gözde tasarımcılarından biri olan Hearns, kısa bir süre önce Cardi B ve Megan Thee Stallion’un ‘WAP’ şarkısının tasarımları ile spot ışıkları altında yer almıştı. Çekici ve gösterişli tasarımları ile dikkat çeken Hearns, uzun bir süredir Jenner’ın da kıyafetlerini tasarlıyor. Geçtiğimiz sene Jenner’ın Cadılar Bayramı Barbie kostümü tasarlayan Hearns, en sadık müşterisini doğum gününde yalnız bırakmadı!

Etİketler