KYLIE JENNER'IN DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

Travis Scott, sevgilisi Kylie Jenner'ın malikanesini güllerle doldurdu..

Kylie Jenner'ın 22. doğum gününe 5 gün kaldı ama genç milyardere hediyeler gelmeye başladı bile. Jenner'ın erkek arkadaşı Travis Scott, genç milyarderin malikanesini güllerle doldurdu. Scott güllerle beraber, "Doğum günün kutlu olsun!  Daha yeni başlıyoruz. Seni seviyorum!!!!" yazan bir not kartı da yolladı.


Bu romantik jesti Kylie Jenner Instagram sayfasında paylaştı. "Evim güllerle kaplı! @travisscott henüz doğum günüm bile değil!!!! İnanamıyorum ♥️♥️♥️♥️♥️😭😭😭😭"

TMZ'nin raporuna göre, Jenner doğum günü için haftalık kirası 1.2 milyon dolar olan, 90 metrelik bir yatta Akdeniz'de kutlamayı planlıyor. Rapora göre 22 kişinin konaklayabildiği yat, 10 kamara, 1 sauna, helikopter pisti, kuaför, sinema salonu, buhar odası, jakuzi ve su altı ışıklı bir havuza sahip.


Us Weekly ve People'ın haberlerine göre Scott, Kylie'nin doğum gününde ona evlilik teklifi etmeyi düşünüyor. Bir kaynak Temmuz ayında Us Weekly'e, "Evlilik, Kylie için çok önemli değil ama Travis için öyle. Travis kesinlikle istiyor. Kylie evlilik için çok da istekli gözükmüyor fakat bunun üzerine konuşuyorlar" dedi.

Başka bir kaynak da aynı zamanlarda People'a, "Kylie şuan hayatından çok memnun. Travis ile evlilik hakkında konuşuyorlar" dedi.