KYLIE JENNER'IN OĞLUNUN YENİ İSMİ

Wolf isminden vazgeçen Jenner ve Travis Scott’un yeni doğan oğullarının adı nedir?

Geçtiğimiz Salı günü oğlunun isminin artık ‘Wolf’ olmayacağını duyuran Kylie Jenner, 11 Şubat’ta Instagram hikayesinden “Wolf Webster” diye bir paylaşım yaparak yeni doğan oğlunun ismini açıklamıştı. Sonrasında sevgilisi Travis Scott ile bu ismin oğullarına uygun olmadığına karar veren Jenner, “Oğlumuzun ismi artık Wolf değil. Bu ismin ona uygun olmadığını düşündük. Bunu paylaşmak istedim çünkü her yerde Wolf ismini görüyorum,” yazmıştı. 

Oğulları için seçtikleri yeni ismi paylaşmasa da TMZ, Kylie Jenner’ın Şubat 2022’deki doğum belgesine erişti. Göbek adı Jacques olan yeni bebeğin ismi babası Travis Scott’un gerçek adından geliyor. Aynı zamanda Stormi’yi doğuran doktorun yeni oğullarının doğumunda bulunduğunu belirten TMZ, Wolf’un yeni isminin Jack veya Jacques olduğunu yazdı. 

Aynı zamanda torununun ismi hakkında ipuçları veren Kris Jenner, yeni doğan bebeğe “Angel Pie” demeye başladı. Bu da Wolf’un isminin Angel, Angelo veya Halo olduğunu düşündürdü. Tıpkı Kris Jenner gibi Kim Kardashian da melek emojileri ile Wolf’un yeni isminin melek anlamına geldiğinin ipuçlarını vermişti.