LADY GAGA BRADLEY COOPER İLE İLGİLİ DEDİKODULARA CEVAP VERDİ!

Ünlü şarkıcı beklenen soruyu yanıtladı!

Geçtiğimiz günlerde Jimmy Kimmel Live şovuna katılan Lady Gaga, Oscar’lardan sonraki ilk röportajını verdi. Sahnede şarkı söylerken, Bradley Cooper ile aralarındaki kimya hakkında söylentiler çıkan Lady Gaga, ilk defa bu dedikodulara cevap verdi. “Aralarında bir ilişki mi var?” sorusu sosyal medyada defalarca paylaşılırken, Gaga “Aşk şarkıları söylediğiniz zaman, insanların hissetmesini istediğiniz de bu. Ben bir sanatçıyım. Görünen o ki iyi bir iş çıkarmışız. Sizi inandırmışız!” diyerek söylentileri yalanladı. 

Bradley Cooper ve Lady Gaga'nın Oscar performansı (Getty Images)

“Öncelikle, açıkça sosyal medya, internetin tuvaleti,” diye söze başlayan ünlü şarkıcı, “Ve pop kültürü için yaptıkları berbat. Evet, insanlar aşk gördü ve ne biliyor musunuz? Görmenizi istediğimiz şey de buydu. Yani ‘Shallow’ bir aşk şarkısı. ‘A Star Is Born’ filmi ise bir aşk hikayesi. Bunun için çok çalıştık. Tüm hafta Oscar performansı için çalıştık. Bildiğiniz gibi Bradley sahnede hiç kontrolü bırakmıyor. Ben bunu milyonlarca kez yaptım o ise filmi yönetti. Filmin müzikal sahnelerini yönetti, filmin ‘Shallow’ şarkı bölümünü yönetti. Bu nedenle nasıl olacağı konusunda bir vizyonunun olduğunu biliyordum. Sonra, ‘Ne düşünüyorsun Bradley?’ diye sordum. O da her şeyi bana açıkladı. Sahneye bir piyano konulduğunu gördünüz ve birlikte sahneye yürüdüğümüzü, hiçbir giriş yoktu, bu onun fikridi. Seyircilerin üzerinde ışık olması fikri de onundu. Hem bizim hem de seyircilerin üzerinde ışık olacağını duyduğumda Roy Bennett’i aradım, kendisi her zaman ışıklandırma için birlikte taşındığım kişidir ve “Tüm mekanı kehribar ile ışıklandırmamız lazım. Çünkü Bradley petek istiyor ve ona istediğini vermemiz gerekiyor,” dedim. Ve biliyor musunuz gerçekten de çok güzel oldu,” dedi. 

“Performans açısından bakarsak, ikimizin de tüm şarkı boyunca birbirimize bağlı olmamız çok önemliydi. Şöyle düşünün… Üç sene boyunca dünya turnesi yaparken Tony Bennett’e sarılıyordum. Aşk şarkısı söylerken, insanların da bunu hissetmesini istiyorsunuz,” diye ekleyen Gaga’ya Jimmy Kimmel, Bennett ile ilişkisi olup olmadığının espirisini yaptı. Buna cevap olarak ise ünlü şarkıcı, “Hayır, hayır. Ben bir sanatçıyım. Sanırım iyi bir iş çıkardık ve hepiniz inandınız.” dedi.