LADY GAGA ‘HOUSE OF GUCCI’ FİLM POSTERİNİ PAYLAŞTI

Gucci’nin hikayesi 24 Kasım’da vizyona giriyor.

Lady Gaga’nın yeni bir filmde oynayacağını duyduğumuzda çok heyecanlanmıştık.

Daha sonra bu filmin Gucci ailesinin hikayesini konu alacağını duyduğumuzda ve Adam Driver ile başrolleri paylaşacağını öğrenince çok daha fazla sevindik.

Geçtiğimiz aylarda çekimlerden kareler paylaşan Lady Gaga, canlandırdığı Patrizia Reggiani’nin aynısı gibi görünüyordu. Heyecanla bekleyişimiz yakında sona eriyor! Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından ‘House of Gucci’ filminin posterini paylaşan Lady Gaga, filmin 24 Kasım’da vizyona gireceğini duyurdu. 

Lady Gaga ile birlikte tüm karakterlerin afişlerini paylaşan MGM, bu görsellerin bir müzeye ait olması gerektiğini düşündürdü. Bir taraftan ‘Clue’ temalı bir cinayet gizemi partisini andıran fotoğraflar bir taraftan ise müzedeki portrelere benzetildi. 

Ridley Scott tarafından yönetilen ‘House of Gucci’ biyografik filmi, Adam Driver’ın canlandırdığı Gucci kurucusu Guccio Gucci’nin torunu Maurizio Gucci’nin cinayetini konu alıyor. Eşi Patrizia Reggiani tarafından planlandığı iddia edilen bu cinayetten sonra Reggiani, 1998’de hapis cezasına çarpıtılmıştı. Gucci ailesi, filmi pek de sıcak karşılamasalar da ‘House of Gucci’ filmi Al Pacino, Jeremy Irons, Jared Leto, Jack Huston, Reeve Carney ve Salma Hayek gibi geniş ve yetenekli kadrosu ile dikkat çekiyor. 
.