LADY GAGA VE ARIANA GRANDE'Yİ BİR ARAYA GETİREN KLİP

“Rain On Me,” en sevilen iki şarkıcıyı bir araya getirdi!

Geçtiğimiz günlerde düet “Rain On Me” şarkılarını yayınlayan Lady Gaga ve Ariana Grande, hayranlarını uzun bir süre müzik videosu için bekletmediler. Kısa bir süre sonra yeni şarkılarının müzik videosunu yayınlayan Grande ve Lady Gaga, süper kahraman kostümleri ile büyüleyici dansları ile dikkat çektiler. 


Apple Music üzerinden Zane Lowe ile sohbet eden Grande ve Gaga, birlikte çalışmanın nasıl olduğunu anlattılar. Gaga’ya övgüler yağdıran Grande, “Bu kadar neşeli ve tekrar pop müziği geri getiren bir şeyin parçası olmak çok eğlenceli çünkü pop müziğine benzer bir şey yaptığımdan beri uzun bir süre geçtiğini hissediyorum. Ve bu aslında çok komik çünkü ben pop müziğine ait bir insanım. Ama herkes müziğimin biraz R&B’den etkilendiğini biliyor… Biraz olsa da onun dünyasına girebilmek çok güzel ve eğlenceliydi,” dedi. 
Kendi müziğinin yanı sıra başka sanatçılar ile işbirliği yapma konusunda da yorum yapan Grande, “Kendi hikayenizi anlatıyor, kendi müziğinizi yapıyor, kendi stilinizi yansıtıyorsunuz ve sonra muhteşem bir bakış açısı olan ve mesajını en iyi şekilde ifade eden Lady Gaga gibi bir sanatçı ile çalışıyorsunuz. Kendimi tamamen ona teslim ettim ve ‘Senin hikayeni anlatmana yardım etmeye ve kendi fikirlerimi de seninki ile beraber ifade etmeye çok hazırım. Benimle çalıştığın için teşekkür ederim. İkimiz de buradayız, ikimiz de bu mesaj ile ilişki kurabiliyoruz,’ diye düşündüm. Ve beni çok rahat hissettirdi,” dedi. Lady Gaga’nın müziğinin yanı sıra karakterine olan saygıyı dile getiren Grande, “Lady Gaga çok güzel bir insan. 'Hey, elimizde olan bu' ve ‘Şimdi sizin için bir şov hazırlayacağım ve olabilecek tüm renkleri kullanacağım. Tüm ışıklar, tüm çekimler, tüm peruklar, dansçıların stilleri bile… Ari’ye makyaj ve saç konusunda da yardım edeceğim,’ fikirlerinin arasını bulma konusunda muhteşem bir iş başarıyor.  Ne demek istediğimi anlıyor musunuz? Bu harika. Onun bakış açısını görmeyi ve aynı zamanda müthiş bir şefkate sahip olduğunu görmeyi çok seviyorum. Ve aynı zamanda başka bir sanatçıya duyduğu saygıyı… “ diye ekledi.