LADY GAGA'DAN JENNIFER ANISTON'A SOSYAL İZOLASYONDA ÜNLÜLER VE KÖPEKLERİ

Ünlü isimlerin en sadık dostları bu süreçte de motivasyon kaynağı olmaya devam ediyor. Bazı ünlüler ise bu süreçte barınaklardan köpek sahiplendi...

Köpeklerini hayranlarına “en yakın arkadaşım” diyerek tanıtan ünlülerin evcil hayvanları en az onlar kadar ünlü. Sosyal izolasyon süresinde en sadık dostlarından güç alan ünlüler, köpekleri ile karantina günlüklerini paylaşmayı unutmuyor. Tüylü dostları ile içimizi ısıtan fotoğraflar paylaşan ünlüler, corona virüs pandemiği anksiyetemizi bir nebze azaltıyor. 

Herkesin evlerine kapandığı şu günlerde hayvan barınakları bizlerden destek bekliyor. Karantina şartları ile kapanan barınaklarda evcil hayvanların bakımında sorun yaşanıyor. Kapanmamış olsa da daha az ziyaret edilen barınaklardaki hayvanlar, bizden daha çok yardım bekliyor. Bu sorunu vurgulayan birçok ünlü, geçici de olsa barınaklardaki hayvanları sahiplenerek hayranlarını da bu sahiplenme hareketine çağırıyorlar. Köpeği Winnie’nin yanı sıra sosyal izolasyon süresinde Daisy adında bir köpeği geçici olarak sahiplenen Gomez, karantina bittikten sonra bile ailenin yeni üyesini sahiplenmeye devam etmek istiyor. Kim bilir? Belki de en yakın arkadaşınız bir barınakta sizi bekliyordur. Geçici de olsa tüylü dostlarımızı da sosyal izolasyon süresinde koruyabiliriz…

SELENA GOMEZ


Karantina sırasında Instagram’dan canlı yayın yapan Selena Gomez, köpeği Winnie’nin yanı sıra Daisy adında yeni bir yavru köpek sahiplendiğini açıkladı. “Sizi ailemin yeni üyesi Daisy ile tanıştırmak istiyorum. Winnie ve Daisy çok iyi anlaşıyorlar. Birçok arkadaşım hayvanlara güvenli bir yer sağlamak için geçici olarak köpekleri sahipleniyorlar. Ama elimde değil. Onu tutmak istiyorum. Değil mi?” diyen Gomez, Daisy’e çok alıştığını belirtti. 


VICTORIA BECKHAM
Victoria Beckham, köpeği Fig’in bile pandemiğin getirdiği değişikliklerden rahatsız olduğunu paylaştı. 


CAMILA MORRONE
Corona Virüs pandemiği sebebi ile birçok hayvan barınağının desteğe ihtiyacı var. Sosyal izolasyon sebebi ile daha az siyaset edilen veya kapatılan barınaklar ile hayvanların bakıma ihtiyacı oluyor. Bu sebepler dolayısıyla insanlar, geçici bakım yapmaları için çağırılıyor. Camila Morrone, sosyal izolasyon süresinde geçici bakım çağrısına cevap veren ünlüler arasında. 


CAMILA MENDES
Camila Mendes, Truffle adında bir yavru köpeği geçtiğimiz sene sahiplenmişti. Hayranlarını barınaklardan hayvan sahiplenmeye çağıran Mendes, Truffle’a ‘karantina arkadaşım’ diyor. 


REESE WITHERSPOON
Reese Witherspoon, kopeği ve en genç oğlu ile beraber sosyal karantinasından bir resim paylaşarak, “En azından köpeklerimiz var!” dedi. 


PRIYANKA CHOPRA VE NICK JONAS
Los Angeles’taki evlerinde sosyal izolasyonda olan Chopra ve Jonas, yavru köpekleri Gino’nun resmini paylaştılar. 


ELLEN DEGENERES
Corona Virüs pandemiği sebebi ile şovunu iptal eden Ellen Degeneres, evinden komik videolar paylaşmayı sürdürüyor. James Corden ile bir telefon konuşması yapan Ellen Degeneres’in görüşmesi iki köpeği tarafından bölünüyor. 


ARIANA GRANDE
Hayranlarının sosyal izolasyon yapmasını vurgulayan Ariana Grande, Instagram sayfasından köpeklerinin fotoğrafını paylaştı. 


JENNIFER ANISTON
Köpeği Clyde’ı yürüyüşe çıkaran Jennifer Ansiton, “Bir kızın en yakın arkadaşı… Clyde’ı işe götürme günü,” diyerek Instagram sayfasından bir fotoğraf paylaştı. 


AMANDA SEYFRIED
Köpeği Finn’in en yakın arkadaşı olduğunu defalarca vurgulayan Amanda Seyfried, 2017’de verdiği bir röportajda film anlaşmalarının hepsinde Finn’i sete getirme maddesi eklediğini söylemişti. 


JOE JONAS VE SOPHIE TURNER
Köpeklere düşkün olduklarını her fırsatta dile getiren Joe Jonas ve Sophie Turner’ın iki köpeği var. Düğünlerinde bile köpeklerine yer veren ünlü çift, nikahlarından kısa bir süre sonra köpekleri Waldo’yu New York’ta bir trafik kazasında kaybetmişlerdi. Jonas ve Turner, köpeklerinin kazasından sonra dövme yaptırmışlardı. 


GEORGE VE AMAL CLOONEYİki köpekleri olan Clooney çifti, sıklıkla köpeklerini yürüyüşe çıkarırken görüntüleniyorlar. 


KYLIE JENNER
Kylie Jenner’ın, Norman, Bambie, Sophie, Odie, Ernie, Penny, Harlie ve Rosie adlarında sekiz köpeği var. 


LILY COLLINS
Sevgilisi Charlie McDowell ile bir köpek sahiplenen Lily Collins, Redford adını verdikleri köpeklerinin yağlı boya resmini bile yaptırmış!


BEYONCE
2016 yılında bir yavru köpek sahiplenen Beyonce, kızı Blue Ivy ile ailelerinin yeni üyelerini gezdirirken bir fotoğraf paylaşmıştı. 


EMILY RATAJKOWSKI
Köpeği Colombo’nun 1. Yaşgününü Instagram üzerinden kutlayan Emily Ratajkowski, karantina süresinden köpeği ile birçok resim paylaşıyor. 


LADY GAGA
Karantina sürecini hayranları ile paylaşmayı unutmayan Lady Gaga, üç köpeği ile bir fotoğraf paylaştı. 


KATY PERRY
Köpeği Nugget için bir Instagram hesabı açan Katy Perry, Orlando Bloom ve köpekleri ile yaptıkları bir görüntülü konuşmayı paylaşmıştı. 


MILEY CYRUS
Her fırsatta köpeklerinin resmini paylaşan Miley Cyrus’un vücudunda evcil hayvanlarının bir sürü dövmesi var. 


NICOLE KIDMAN
Poodle köpeğinin fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşan Nicole Kidman, “Küçük köpek, kocaman bir kalp,” yazdı.