LADY GAGA'NIN GÜZELLİK ÜRÜNLERİ YOLDA!

Lady Gaga'nın markasındaki son gelişmeler...

‘A Star Is Born’ filmi ile oyunculuğa adım atan ünlü şarkıcı Lady Gaga, şimdi de güzellik sektörüne adım atarak 'Haus Beauty' adında bir marka çıkarıyor. 

31 Aralık’ta açılan Haus Beauty internet sitesi, parfümden cilt bakımına kadar bir çok ürün içerecek. Fazla heyecanlanmadan önce sitenin boş olduğunu söyleyelim! Ünlü şarkıcı henüz ürünlerini satmaya başlamasa da markasının ilk gelişmelerini başlattı. En son gelişmelerden haberdar olmak için kayıt olabileceğiniz internet sitesi, Haus Beauty gelişmelerini sizinle paylaşacak!Mayıs ayında başlayan söylentiler ile Gaga’nın Haus Beauty markasının tescilini Şubat 2018’de aldığını öğrenmiştik. Görünen o ki, Lady Gaga bir marka çıkaracağını gizlice takipçileri ile paylaşıyormuş! Fotoğraflarını’#haus,’ ‘#hausofgaga’ ve ‘#hauseditorials’ gibi hashtagleri ile paylaşan ünlü şarkıcı yeni markasını bilinçaltımıza işlemeye başlamış…

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.