LAWRENCE YÖNETMEN OLUYOR

Jennifer Lawrence kamera arkasına geçmeye karar verdi.

Jennifer Lawrence'ı durdurabilene aşk olsun! Oscar ödüllü oyuncu şimdi de yönetmen koltuğuna oturuyor. Başrolü oynadığı Açlık Oyunları serisinin son filminin de vizyona girmesinin ardından Lawrence'ın biraz ara vereceğini düşünenler yanılıyor. Lawrence'In dinlenmeye değil, çalışmaya ihtiyacı var!

Yönetmenlik isteğinin yeni bir şey olmadığını belirten Lawrence, sadece bunu paylaşma gereği duymamış. Lawrence'ın yönetmenliğini yapmaya hazırlandığı yeni projesi bir komedi olacak: ‘Project Delirium'. 1960'larda bir asit deneyinde aksilik yaşanması nedeniyle yaşanan zihinsel zorlukları anlatan komedi yapımı Lawrence için bir ilk olacak. Güzel oyuncu geçtiğimiz aylarda, yakın arkadaşlarından Amy Schumer ile bir komedi projesi hazırladıklarını zaten açıklamıştı. İkili bir aradayken o kadar çok eğleniyormuş ki Lawrence, Schumer için ‘yaratıcılık açısından ruh eşim' diyor.

Yönetmenlik koltuğuna geçiyor diye Lawrence'ın oyunculuğunu bırakacağını sanmayın; kendisinin buna hiç niyeti yok. David O. Russel ile çalışmaktan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğini söyleyen Lawrence, ‘David ve ben her zaman birlikte çalışacağız, onu gerçekten çok seviyorum ve çok iyi anlaşıyoruz.' dedi. Güzel oyuncu ilk Oscar ödülünü de Russel'ın yönetmenliğini yaptığı ‘Umut Işığım' filmiyle almıştı. İkili birlikte çalıştıkları üçüncü yapım olan Joy' adlı yeni filmleri ise 1 Ocak'ta vizyona girecek.