LIAM HEMSWORTH MILEY CYRUS'A BOŞANMA DAVASI AÇTI!

Entertainment Tonight ve E!, Liam'ın Miley'e boşanma davası açtığını bildirdi. Neredeyse iki hafta önce ayrılıklarını açıklayan ikili, farklılıklarını çözebileceklerini umuyorlardı.

Peki ne değişti? Bir kaynağın Entertainment Tonight'a söylediğine göre Hemsworth, Cyrus ve Kaitlynn'in her yerde çıkan flört haberlerini ve bazı kaynakların ayrılığın sebebi olarak Hemsworth'ün içki ve parti alışkanlığı olduğunu söylemesi üzerine bu ilişkinin sonunun geldiğine karar vermiş.

Kaynak, "Liam'ın boşanma davası açma kararı üzücü ama sonunda düşününce bu evlilik asla yürümeyecekti. İkisi birbirinden çok farklı insanlar. Liam hiçbir zaman Miley'i başkalarıyla paylaşmak istemedi. Liam ona aşık ve çok geleneksel biri. Sonunda ne istediğini fark etti ve temiz bir sayfa açmak istedi. Artık bunu arkasında bırakmanın vaktinin geldiğini anladı. Liam'ın ailesi bu süreçte inanılmaz derecede destekleyici. Bittiği için rahatladılar" dedi.

Kaynak aynı zamanda Liam'ın işleri çabuk çözmek istediğini de ekledi. Boşanma davasıyla ilgili de konuşan kaynak, "İlk başta, Liam sadece zamana ihtiyaçları olduğunu düşündü ama sonunda işlerin çirkin bir hal aldığını gördü ve bunu herkesin önünde yaşamak istemedi. Bu olanların çok fazla olduğuna karar verdi. Cyrus ile konuşmuyorlar. Liam için bu iş tamamen bitti. Bir daha geri dönüş yok ve Liam sadece hayatına devam etmek istiyor. Çok fazla iletişimde değiller çünkü söyleyecek hiçbir şey yok" dedi.

Hemsworth, bu zor süreci yavaş yavaş atlatmaya çalışıyormuş. Aynı kaynak, "sevdiği insanlarla beraber ve her günü yavaş yavaş sindiriyor. Herkes çok destekleyici ve Liam'ın dikkatini bu konudan almaya çalışıyorlar. Hemsworth, bir sonraki adımın ne olacağı konusunda endişeli değil.

Boşanma davası kararını Miley'nin nasıl karşıladığıyla ilgili konuşan başka bir kaynak, "bunu beklemiyordu ve biraz hayal kırıklığına uğradı ama iyi durumda ve hayatına devam ediyor. Liam ile ilişkileri çok uzun süredir var ve çok çok özel. Miley için Liam ile tekrar buna sahip olamayacağını düşünmek çok zor. Liam ile ilgili sevdiği çok şey var" dedi.