LIAM HEMSWORTH'ÜN YENİ AŞKI

Eşi Miley Cyrus ile ayrılıklarından 2 ay sonra başarılı aktör, Dynasty adlı dizinin yıldızı Maddison Brown ile dışarıda vakit geçirirken görüntülendi.

E! tarafından elde edilen fotoğraflarda ikili, New York metrosuna girerken gülümsüyor. Daha sonra Liam ve 22 yaşındaki aktris, Sant Amboreus kahve barına giderken West Willage'da el ele yürüdü.

Bir kaynak E'ye, "Dışarıda iki kişilik bir masada oturdular ve çok mutlu gözüküyorlardı. Yemek yerken birçok kez güldüler ve birlikte çok rahat ve doğaldılar. Yemekle birlikte kokteyl de içtiler ve sohbet ettiler" dedi.

Liam; siyah tişört, kot ve Converse ile rahat bir kombini tercih ederken Maddison, yırtık kot pantolon ve dekolte, puantiyeli bir üst tercih etmiş. Yemeklerinden sonra çift, etrafta gezinmeye devam etmiş. "İlk randevuları gibi gözükmüyordu. El ele tutuştular ve birbirlerine çok yakın yürüdüler. Liam onu elinden tutup götürüyordu ve Maddison'ın yüzünde kocaman bir gülümseme vardı. Birlikte eğleniyorlardı ve çok yakın gözüküyorlardı."

Miley ile ayrılığından beri Liam, kameralardan uzak kalmaya çalışıyordu. Miley ise, uzun süredir arkadaş olduğu Cody Simpson ile birlikte. İkili ilk olarak, bu ayın başlarında Los Angeles'da öpüşürken görüntülenmişti. O zamandan beri ikili, Instagram hikayelerinde aşklarını sık sık gösterdi. 


Bir kaynak, "Miley eğleniyor, hepsi bu. Ciddi bir şey aramıyor. Cody'i uzun zamandır tanıyor ve onunla çok rahat. Hiçbir bağlılık yok ve Miley her günün nasıl olduğuna bakacak. Gevşemek ve özgür olmak istiyor. Hiçbir şeyi çok ciddiye almıyor ya da ne yaptığı üzerine çok düşünmüyor. Liam ile uzun süredir bir ilişkideydi ve şuan onun için istediğini yapma zamanı. Kimseye hesap vermek zorunda değil ve bunun için çok mutlu" dedi.

İki çifte de mutluluklar diliyoruz!

YAZI: Deniz Akkaya