LILY COLLINS, CHARLIE MCDOWELL İLE EVLENDİĞİNİ DUYURDU

Masalsı bir düğün ile...

Emily Paris yıldızı Lily Collins ve yönetmen Charlie McDowell, hafta sonlarını Colorado'da gizlice evlenerek geçirdiler. Lily Collins, yönetmen Charlie McDowell ile Dutton Hot Springs Colorado'daki 4 Eylül'deki düğününden üç muhteşem fotoğraf paylaştı.

Collins, Ralph Lauren imzalı uzun kollu, kapüşonlu dantel bir elbise giymişti. Priyanka Chopra ile birlikte markanın tasarladığı birkaç gelinlikten biri. Çarpıcı düğün mekanı ise, Telluride'nin hemen dışında bulunan Dunton Kaplıcaları'ndan başkası değildi. Bir zamanlar 1800'lerin hayalet kasabası olan uzak tatil köyü, 12 lüks ev ve doğal ılık su kaynağıyla beslenen restore edilmiş bir hamam içeren bir mülke dönüştürülmüştür. Bir dağ vadisinde yer alan tesis, 14.000 metrelik dağ zirvelerinin, Aspen ağaçlarının, nehirlerin ve çayırların manzarasına sahip.

31 yaşındaki oyuncu, “Cedar & Pines Photography” tarafından çekilen çekimlerden birini paylaştı. “Bir peri masalı olarak başlayan şey, şimdi benim sonsuza kadar gerçekliğim. Geçen hafta sonunun ne kadar büyüleyici bir dünya olduğunu asla tam olarak anlatamayacağım, ama sihir başlamak için oldukça iyi bir yer…”


Bir başkasının açıklamasına, “Hiçbir zaman seninkinden daha fazla birisinin biri olmayı istemedim ve şimdi senin karın olacağım. 4 Eylül 2021'de resmen sonsuza kadar birbirimizin olduk. Seni @charliemcdowell'in ötesinde seviyorum…” diye yazdı.


McDowell aynı fotoğrafı Instagram hesabından paylaşarak, “Tanıdığım en cömert, düşünceli ve güzel insanla evlendim. Seni seviyorum @lilyjcollins.”

Ve son olarak, Collins başka bir fotoğrafta "Hiç bu kadar mutlu olmamıştım..." diye yazdı.“Emily in Paris” yıldızı, Eylül 2020'de nişanlanmadan önce bir yıldan fazla bir süredir McDowell ile çıkıyor. İngiliz müzik ikonu Phil Collins'in kızı, yönetmen olan McDowell ise Malcolm McDowell ve Mary Steenburgen'in oğlu.

Bu yılın başlarında Collins, COVID-19 salgını sırasında ilişkilerinin güçlendiğini açıklamıştı. L'Officiel dergisine verdiği demeçte, "Karantina birçok insanı yarattı ve parçaladı, ancak birlikte geçirilen zaman birbirimiz hakkında zaten bildiklerimizi sağlamlaştırdı" dedi. "Son birkaç aydır herkes olduğu gibi kaldı çünkü dikkatinizi dağıtacak herhangi bir dış etken yok. Birini en iyi ve en kötü hallerinde gördüğünüzde ve hala onunla birlikte olduğunuzda, bu çok güzel bir şey..."