LISA KUDROW’UN OĞLU, ANNESİNİ JENNIFER ANISTON SANIYORMUŞ!

“Evde onu televizyonda görüyordu ve ‘Anne!’ diye bağırıyordu.”

Friends'in buluşma bölümünün çekimlerini tamamlayan Lisa Kudrow, eski arkadaşı Conan O’Brien’ın programına katıldı. Dizinin buluşma bölümü hakkında fazla detay veremeyeceğini söyleyen Kudrow, O’Brien ile oğlu Julian hakkında konuştu. Friends'in dördüncü sezonunda Julian’a hamile olan Lisa Kudrow, aynı sezon Phoebe karakterinin de hamilelik hikayesi olmasını sağlamıştı. 

Kısa bir süre önce 23 yaşını kutlayan Julian’ın Friends hayranı olmadığını söyleyen Kudrow, “Şovda benim dışımda herkesin komik olduğunu düşününüyordu.” diyerek esprili bir şekilde sitem etti. Tıpkı hepimiz gibi oğlunun da Jennifer Aniston’u çok beğendiğini söyleyen Kudrow, “Onu ne zaman görse kucağına atlıyordu” dedi. Oğlu küçükken onu Friends setine götürdüğünü söyleyen Kudrow, “Jennifer bir sevgi böceği o yüzden aslında çok mantıklı. Ve ben de Julian’ı seven ve Julian’ın sevdiği herkes ile mutlu oluyorum” dedi. 


Bir noktada bu sevginin farklı olmaya başladığını söyleyen Kudrow, “Eve döndüğümüzde ve televizyonda Jennifer’ı gördüğünde ‘Anne!’ diye bağırıyordu” diyerek oğlunun Jennifer Aniston’u annesi zannettiğini söyledi. Kudrow bu duruma üzülmüş olabilir ancak Julian’ın Friends setinde geçen küçüklüğünden hiç şikayetçi olduğunu düşünmüyoruz! 

Etİketler