LUPIN BEKLEDİĞİMİZDEN DAHA KISA SÜREDE DÖNÜYOR

Netflix, Part 2’nin fragmanını yayınladı…

Yeni bir diziye başladığımız zaman, özellikle dijital bir platformda ise bir solukta tüm sezonu bitiriyoruz. Sonra ise yaklaşık bir seneye yakın bir bekleme süreci başlıyor. Ama Netflix, ‘Lupin’ serisinden Assane Diop gibi sürpriz yapmayı seviyor! Geçtiğimiz Cuma günü serinin ikinci kısmının fragmanını yayınlayan Netflix, hit Fransız dizinin beklediğimizden de yakın geri döneceğini duyurdu. 

İlk sezonu ‘Part 1’ ve ‘Part 2’ olarak ayıran Netflix’in ikinci kısmı önümüzdeki sene yayınlamasını bekliyorduk… Ancak neyse ki bekleyişimiz o kadar da uzun olmayacak! ‘Lupin’ serisinin Part 2’deki 5 bölümü yaz aylarında yayınlamayı planlayan Netflix, şimdiden bizi heyecanlandırmayı başardı. 

Omar Sy’ın Assane Diop karakterini canlandırdığı ‘Lupin,’ Senegalli-Fransız başarılı bir dolandırıcının hikayesini anlatıyor. Maurice Leblanc’ın Fransız kurgu karakteri Arsene Lupin’den ilham alan Assane Diop, tüm soygunlarını Lupin romanlarındaki gibi yapıyor. ‘Centilmen Hırsız’ lakaplı Arsene Lupin’in tarzına uyan Assane Diop, yıllar önce babasına atılan iftiranın intikamını almaya çalışıyor. Serinin ikinci kısmının fragmanı ise ilk kısımda kaldığımız yerden başlıyor. Assane’ın oğlunu avuçlarının içine alan Pelligrini, oğlunu Assane’a karşı kullanmayı planlıyor. Fragmanda oğlunu kurtarmak için bir plan hazırladığını gördüğümüz Assane, kendisi için en önemli insanların hayatı tehlikeye girince ‘Centilmen Hırsız’ lakabını bir kenara bırakacak gibi görünüyor! Fragmanı, “Bu artık bir oyun değil. Lupin Part 2, yakında geliyor” diyerek paylaşan Netflix, izlediğimiz an çok sevdiğimiz Centilmen Hırsızımızın çok yakında geri döneceğini belirtti. 

Etİketler