ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

MADONNA, GERİ ÇEVİRDİĞİ ÜÇ FİLM ROLÜNÜ AÇIKLADI

İki büyük filmin rolünü reddettiği için çok pişman olmuş!

Bu hafta Jimmy Fallon, The Tonight Show’da konuk olan Madonna ile sohbet sırasında ilginç bilgileri ortaya çıkardı.

Sohbet sırasında Madonna'nın Dunkin' Donuts'taki ilk işinden jöle fışkırtıcıyla oynadığı için kovulduğunu öğrendi.

Ve sonra, Madonna'ya reddettiği film rollerini sorduğunda, aradığından çok daha fazlasını elde etti. Madonna, teklif edilen ama reddettiği üç büyük film rolünden bahsetti. İki rolü reddettiği için pişman olduğunu söyledi.

Batman Dönüyor
Başlangıçta Batman Dönüyor'daki Michelle Pfeiffer'ın Catwoman rolü teklif edildi. Pek çok başarılı ve ünlü kişi kariyerlerinde pişmanlık duymadıkları konusunda ısrar ederken, o filmi geri çevirdiği için pişman olduğunu söyledi. "Catwoman'ı geri çevirdiğime pişmanım" dedi.

Showgirls
Jimmy'nin reddettiğini duyduğu diğer film Showgirls'dü. Bunu geri çevirdiği için pişman olup olmadığı sorulduğunda, “Hayır” dedi.

Madonna, daha sonra kimsenin bilmediği başka bir filmden bahsetti.

Matrix
The Matrix'teki rolünü geri çevirdiğini de sözlerine ekledi. Özellikle bu konuda derin pişmanlıkları varmış gibi görünüyordu.

“Matrix'teki rolü de reddettim. Buna inanabiliyor musun? Kendimi öldürmek istedim. Bu şimdiye kadar yapılmış en iyi filmlerden biri gibi. Ufacık bir parçam, hayatımdaki o andan pişmanlık duyuyor.”

Rolü ne olursa olsun, Madonna'nın bundan pişmanlık duyduğu ve şimdiye kadar yapılmış en iyi filmlerden biri olarak adlandırdığı için kesinlikle The Matrix hayranı olduğu açık.

Madonna bir aktristen çok bir şarkıcı olarak tanınıyor, ancak 1990'ların sonlarında The Wachowski'ler The Matrix üzerinde çalışırken, hala oyunculuk kariyerini inşa ediyordu. Daha popüler rollerinden bazıları Evita (1996), Kızlar Sahada (1992) ve romantik komedi The Next Best Thing (2000)filmlerinde olmuştur.