MADONNA'NIN ÇILGIN 61. DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ

Madonna, 61. yaşını kendi gibi ikonik bir şekilde kutladı. Yeni albümü Madame X kapsamında çıkacağı dünya turuna hazırlanan popun kraliçesi, yine de doğum günü için çılgın bir parti vermeyi başardı.

Instagram sayfasında, çocukları David ve Mercy'nin turun provaları sırasında bir şarkıda dans ederken videolarını paylaştı. "Doğum günü dansı." Partide pizzadan donutlara ve dans pistinde shot atmaya kadar her şey vardı."Madame X dünkü doğum günü partisinde çok eğlendi. Herkese teşekkürler!"

Madonna Eylül ayında yola çıkmaya hazırlanmakla meşgulken, çocuklarıyla yeteri kadar zaman geçirdiğine emin olmaya çalıştığına dair açıklamalar yaptı. Madonna, "Provadaysam, beni ziyarete geliyorlar. Eve geldiğimde beni görmeye geliyorlar, sonra tekrar işe gidiyorum. Yemekleri mümkün olduğunca onlarla beraber yemeye çalışıyorum" dedi. 

Aynı zamanda yaşlanmaktan endişe etmediğini de vurguladı başarılı şarkıcı. Haziran ayında New York Times ile yaptığı bir röportajda da yaş konusuna değinen Madonna, "Bence yaşlanmak üzerine çok düşünüyorsun. Bence yaş üzerine de çok düşünüyorsun. Bence bunu düşünmeyi bırakmalısın. Düşünmeyi bırakın, sadece hayatın tadını çıkartın ve toplumun sizin yaşınız hakkında sizi kötü hissettirmeye ve ne yaptığınızı sorgulatmaya çalışmasına izin vermeyin" dedi.

Etİketler