MANDY MOORE İKİNCİ BEBEĞİNİ DÜNYAYA GETİRDİ

Moore ve Goldsmith'in ikinci bebekleri doğdu.

Buse Saray BUSE SARAY 22 Ekim 2022
MANDY MOORE İKİNCİ BEBEĞİNİ DÜNYAYA GETİRDİ

Mandy Moore ve kocası Taylor Goldsmith, ikinci bebeklerini karşıladılar. 38 yaşındaki oyuncu ve şarkıcı, Oscar Bennett adındaki bebeklerinin doğduğunu Instagram'da paylaştığı bir gönderiyle duyurdu."Ozzie burada! Oscar Bennett Goldsmith biraz geç geldi ama çok soğukkanlılıkla (ve ağabeyinden daha kolay/hızlı bir teslimatla, ebeveynlerini sevindirecek şekilde). Her atasözü doğrudur: kalplerimiz iki katına çıktı ve aşkın dolaysızlığı şaşırtıcı. O, kelimelerin ötesinde ve dört kişilik ailemiz için çok minnettarız!"

Görüntülerde Moore'un oğlunu kucağında tuttuğu, hastane yatağından gülümsediği ve Goldsmith'in Oscar'a baktığı görülüyor. Küçük bir baba-oğul bağını gösteren bir çekim de var.


Çiftin ilk oğlu Gus, 2021 yılının Şubat ayında doğdu. Moore, geçtiğimiz yaz yeni hamileliğini ilk oğlu yardımıyla duyurmuştu. "Ağabey" yazan bir tişörtün içinde Gus'un bir fotoğrafını paylaştı ve başlığına şunları yazdı: "Hayatımın inanılmaz ufuk açıcı bir bölümü yeni sona erdi ve iki çocuk annesi olarak bir sonraki bölüm başlamak üzere... ve bu kadar derinden minnettar ve heyecanlı mıyız? Baby Boy Goldsmith #2 bu sonbaharda geliyor! Tur beklediğimden biraz farklı olacak ama sabırsızlanıyorum ve Gus EN İYİ ağabey olacak!! Xo."
Moore, turneye çıktı ancak 12 gösteriden sonra kendisinin ve bebeğinin sağlığını gerekçe göstererek iptal etti. "Bu şovları rezerve ettiğimizde hamile değildim ve gerçekten de üstesinden gelebileceğimi düşünmeme rağmen, seyahat etme şeklimiz (otobüste uzun saatler geçirmek ve yeterince dinlenmemek) ilerlemek için çok zor hissettirdi” dedi. “Ailemi ve sağlığımı (ve bebeğimin sağlığını) ilk sıraya koymam gerektiğini biliyorum ve şu anda olmam gereken en iyi yer evim."ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.