MARGOT ROBBIE’Yİ TANIYAMAYACAKSINIZ

Ünlü oyuncu Margot Robbie Kraliçe I. Elizabeth için tanınamaz hale geldi.

Avusturalyalı oyuncu Margot Robbie Kraliçe I. Elizabeth rolünün setinde objektiflere takıldı. Mary Queen of Scots adlı filmi için yapılan makyaj ile bildiğimiz Margot Robbie’den eser kalmadı. 

Gloucester’da çekilen filmde Robbie’nin soluk tenli ve kıvırcık kızıl saçlı olduğu görülüyor. Saç çizgisinin oldukça gerilediği görünen güzel oyuncunun ya saçlarını kazıttığı yada oldukça profesyonel bir peruk taktığı tahmin ediliyor. 

Margot Robbie’nin aynı zamanda yapay sivilceleri ve pürüzlü bir cildi olduğu da gözden kaçmıyor. Bilgilere göre monarşinin ısrarla cilde oldukça zararlı kimyasallar sürmeleri bu tür bir etkiye sebep oluyordu ve filmde de bu bilgiden yararlanılıyor.

Robbie filmde Kral VIII. Henry ve Anne Boleyn’in kızı Queen I. Elizabeth’i oynarken, İrlandalı oyuncu Saorise Ronan, Scots Kraliçesi Mary’i oynuyor. 


Filmin ilk resmi videosu bu hafta sonu yayınlandı. Robbie daha önce Olimpik figür patenci bir rol üstlendiğinde de yüz protezi ve peruğu ile dramatik bir değişim yaşamıştı. Üstlendiği roller için sınır tanımayan Margot Robbie’yi Kraliçe I. Elizabeth için de aynı yükü üstleniyor.