MATT LEBLANC ‘FRIENDS’ ANILARINI ANLATTI

LeBlanc, şöhretin getirdiği tuhaf anılarından bahsetti…

‘Friends’ buluşması koronavirüs pandemiği sebebi ile ertelenmiş olabilir ancak şovun yıldızları gönüllü ev karantinamızda bizi eğlendirmeye devam ediyorlar. Sosyal izolasyon süresinde ‘Friends’ serisinin her bölümünü izlediğini söyleyen Courtney Cox’tan sonra şimdi de dizide Joey Tribbiani karakterini canlandıran Matt LeBlanc, serinin çekimlerinde yaşadıkları ilginç anları anlattı. 


Önceden çekilen ‘The Kelly Clarkson Show’ için bir röportaj veren Matt LeBlanc, kendisi ve 5 rol arkadaşının yaşadığı ilginç anıları anlattı. “Kanalları değiştiriyordum ve bir haber kanalını açtım. Televizyon ekranını 6’ya bölmüşlerdi,” diye hikayesine başlayan LeBlanc, “Ekranın her altı bölümünde hepimizin evlerinin canlı yayın görüntüleri vardı, sanki bir helikopterden görüntülenmiş gibiydi. İzlemeye devam ettim ve hiçbir bilgi veya haber yoktu sadece hepimizin evlerini gösteriyorlardı.” diye ekledi. 


Bu deneyim birçok insanı rahatsız edebilecekken, LeBlanc, evinin görüntülenmesini pozitif yanlarını söyledi. “Evime bakıyordum ve ‘Sanırım yeni bir çatıya ihtiyacım var.’ diye düşündüm. Helikopter tepemden uçtuktan sonra bir merdiven ile çatıya çıktım.” diyen LeBlanc, şovun o zamanki popülaritesi nedeniyle, olanların normal olduğunu hissettiğini ekledi. 

“Dizi çok popülerdi ama şimdi sosyal medya ve internetteki yayıncılık platformlarını düşününce izlenmeye devam edilmesi çok normal,” diyen LeBlanc, “Bu aslında komik çünkü şimdi çok daha yaşlıyız. Televizyona bakıyorsunuz ve ‘Bakın ne kadar da gençmişiz!’ diye düşünüyorsunuz,” diye ekledi. 

(Getty Images)

Dizinin buluşması hakkında da konuşan LeBlanc, çekilecek yeni bölümün senaryosuz olduğunu söyleyerek, “Buluşma bölümü daha çok hepimizin eski günlere bakıp sohbet etmemiz gibi olacak. Adeta ayrılmış bir müzik grubunun enstrümanları olmadan bir araya gelmesi gibi.” dedi.