MEGHAN MARKLE ARCHIE'NİN TAKMA ADINI AÇIKLADI

Prens Harry ve Meghan Markle henüz Güney Afrika turlarının başındalar ancak, şimdiden Archie'nin birçok sevimli anısına tanık olduk!

Geçtiğimiz gün kraliyet çifti, oğullları Archie ile birlikte başpsikopos Desmond Tutu ve kızı Thandeka Tutu-Gxashe'yi ziyarete gitti.

Ziyaretleri sırasında Sussex Royal adlı Instagram sayfasında tanışma anı filme alındı ve tam o sırada Meghan, Archie'nin takma adını ortaya çıkarttı.


Videoda Meghan, Archie'ye tam iki kere 'bubba' derken duyuluyor. People'ın haberine göre Meghan, takma adı Archie'yi başpsikopos ile tanıştırdığı sırada ağzından kaçırmış.


Archie'nin el sallamasını sağlamaya çalışan Meghan: 'Merhaba de! Merhaba, merhaba!' diyor. Bu, Archie'nin daha da utanıp annesine sokulmasına yol açınca Meghan gülüyor ve, 'Oh, Bubba!' diyor.

Konuşmanın başka bir noktasında Archie, Thandeka Prens Harry'nin espirisine gülünce kahkahalara boğuluyor. Bunun üzerine Thandeka, "Bence neler olduğunu çok iyi biliyor. En çok beni seviyorsun, yaşasın! Demek kadınları daha çok seviyorsun ha" diyor. Meghan da, "flörtleşmeyi seviyor" şeklinde cevap veriyor.


Prens Harry ve Meghan Markle'ın on gün sürecek olan kraliyet turunu Michelle Obama Instagram sayfasında yaptığı paylaşımla destekledi.

"@ObamaFoundation liderlerimizle tanışmak ya da dünya çapında kız çocuklarının hak ettikleri eğitimi almalarına yardımcı olmasıyla Meghan, birçok kişiye ilham veriyor."

Umarız önümüzdeki birkaç gün içinde daha fazla Archie fotoğrafı görürüz!

YAZI: Deniz Akkaya