MEGHAN MARKLE ÇOCUK KİTABI YAZACAK

Sussex Düşesi, Prens Charles'ın izinden gidecek ve bir çocuk kitabı yazacak.

Sunday Times'ın haberine göre, 38 yaşındaki kraliyet üyesi evcil köpeklerden ilham alacağı bir hikaye yazmayı düşünüyor. Meghan, Guy adında Beagle cins ve Bogart adında Labrador-Shepherd kırması iki köpeğe sahip. Guy, Meghan ve Harry ile Frogmore Cottage'da beraber yaşarken, Bogart sağlık sorunları nedeniyle şuan Kanada'da yaşamakta.

1980 yılında Prens Charles, Loch of Lognar yakınlarında bir mağarada yaşayan adamın maceralarını konu alan The Old Man of Lochnagar adlı bir çocuk kitabı, York Düşesi olarak bilinen Sarah Ferguson da 1989 yılıında Budgie the Little Helicopter adlı bir çocuk kitabı yazmıştı.

 Meghan aynı zamanda iş hayatına geri dönmeye çalışan işsiz kadınları destekleyen bir dernek olan Smart Works adlı yardım kuruluşuyla işbirliği dahilinde, kadınlar için kapsül bir iş kıyafeti koleksiyonu çıkardı. Smart Works'ün kraliyet patronu olan düşes, bu projesi kapsamında Marks & Spencer, John Lewis ve Jigsaw gibi markalarla çalıştı.

Bir al bir hediye et mantığıyla çalışacak olan koleksiyonda, satın alınan bir parçaya karşılık bir parça da ihtiyaç sahibi birine hediye edilecek. Meghan bu yolu seçmesinin sebebi olarak, "Bu sadece birbirimizin hayatına dahil olmamızı değil, bu işte hep birlikte olduğumuzu gösterecek" dedi.


Etİketler