MEGHAN MARKLE'IN YAZDIĞI ÇOCUK KİTABI ÇIKIYOR

Sussex Düşesi, post-kraliyet özgeçmişine yazarlığı ekliyor.

‘The Bench’ başlığındaki ilk çocuk kitabını 8 Haziran’da yayınlamaya hazırlanan Meghan Markle, bir annenin gözünden baba ve oğul arasındaki ilişkiyi yazdı. Markle’ın eşi Prens Harry ve oğlu Archie Mountbatten-Windsor ile kendi deneyimlerinden ilham alan kitap, basın açıklamasına göre “babalar ve oğullar arasındaki büyüyen ve gelişen ilişkiye odaklanıyor.” Modern ailelerde sevginin farklı formlarının altını çizen ‘The Bench,’ Random House çocuk kitabı yayınevi tarafından basılıyor. Çizimlerini ödüllü sanatçı Christian Robinson’un üstlendiği kitabın sesli kitap versiyonunu ise Meghan seslendirecek. 


“The Bench, Archie’nin doğumundan bir ay sonra Babalar Günü’nde eşime yazdığım bir şiirden ilham alıyor,” diye bir açıklama paylaşan Markle, “O şiir bu hikayeye dönüştü. Christian, hayatın her kesiminden babalar ve oğullar arasındaki ilişkinin sıcaklığını, neşesini ve rahatlığını katmanlı sulu boya illüstrasyonlarıyla güzel ve ruhani bir şekilde yakaladı. Bu benim için özellikle çok önemliydi ve Christian ve ben bu özel bağı kapsayıcı bir mercekle tasvir etmek için yakından çalıştık. Umudum, The Bench'in benimki kadar her ailede yankı bulması,” diye ekledi.

Sussex Düşesi ile böylesine anlamlı bir kitap için bir araya geldiği için heyecanlı olduğunu söyleyen Random House Books başkanı Mallory Loehr, “Meghan’ın duygusal kalemi, babalar ve oğullar arasındaki ilişkiyi araştırıyor ve ebeveynlerin kalbine dokunuyor. Christian’ın güzel sanatı, Meghan’ın hassas yazısı ile uyum sağlıyor ve her sayfa neşe ve sevgi ile sarılıyor. The Bench, insanların gelecek nesiller boyunca okuyacağı zamansız kitaplardan biri olma yolunda,” dedi.