MEGHAN MARKLE EKRANLARA DÖNÜYOR

Markle, Disney’in yeni belgeselini seslendiriyor.

31 Mart’ta Kraliyet Ailesinden resmi olarak ayrılacak Meghan Markle, ekranlara dönüyor! Geçtiğimiz Perşembe günü, Disney+, Markle’ın yeni Disneynature belgeseli Elephants'ın seslendirmesini yapacağını duyurdu. Twitter üzerinden yapılan açıklamada, Sussex Düşesinin ‘bir ailenin Afrika boyunca yaptığı 1,000 millik yolculuğunu anlatan’ yeni belgeselin anlatıcılığını üstleneceği belirtildi. 3 Nisan’da yayınlanacak olan belgesel, vahşi yaşamı ve doğal kaynakları korumak için kurulan ‘Elephants Without Borders’ vakfına yardımda bulunacak. 

2017 yılında Botswana’yı ziyaret eden Meghan Markle ve Prens Harry, ‘Elephants Without Borders’ vakfına yardımda bulunmuşlardı. Geçtiğimiz yaz aylarında Londra’da gerçekleşen ‘The Lion King’ gösterimine katılan Prens Harry’nin eski Disney CEO’su Robert Iger ile eşi Markle’ın seslendirme yapma isteği konusunda konuştuğu duyulmuştu. Bir videoda “Seslendirme yaptığını biliyordunuz değil mi?” dediği duyulan Prens Harry’nin eşi Markle’ın ekranlara dönmesi konusunda arkasında olduğu biliniyor. 

Prens Harry, Robert Iger, Meghan Markle ve Beyonce 'The Lion King' gösteriminde (Getty Images)

Kasım 2017’de Markle ile nişanlanan Prens Harry, Botswana gezileri hakkında konuşmuştu: “Meghan’ı benimle Botswana’ya gelmesi konusunda ikna ettim. Birlikte yıldızların altında kamp yaptık. Benimle geldi ve beş gün kaldık, bu gerçekten çok güzel bir gezi oldu. O zamanlar yalnızdık, birbirimizi daha iyi tanımak için önemli bir fırsat oldu.”

İngiltere’deki son resmi Kraliyet görevlerini yerine getiren Meghan Markle, Buckingham Sarayında Associaton of Commonwealth Universities’den (ACU) burs alan 22 öğrenci ile bir araya gelmişti. Öğrencilerle konuşan Markle, “Botswana’ya gittiğimiz zaman sadece bir sırt çantası alıp çadır kuracağız. Fazla bir şey yok ama biz böyle seviyoruz!” demişti. 

31 Mart’tan itibaren Kraliçe II. Elizabeth ve İngiliz Kraliyet Ailesi adına resmi davetlere katılmayacak ve görevleri gerçekleştirmeyecek olan Prens Harry ve Meghan Markle’ın süreci 12 ay sonra yeniden değerlendirilecek. 

Etİketler