MEGHAN MARKLE EN ÇOK SATAN YAZARLARDAN BİRİ OLDU!

Markle, Archewell internet sitesi üzerinden destekçilerine teşekkür etti.

Meghan Markle resmi olarak New York Times’ın en çok satan yazarlar listesinde! 8 Haziran’da eşi Prens Harry’nin oğulları Archie ile ilişkisi üzerine yazdığı şiirden ilham alarak ‘The Bench’ adlı çocuk kitabını yayınlayan Meghan Markle, Archewell vakfının internet sitesi üzerinden destekçilerine teşekkür etti. 

“Bu şiir eşime ve oğluma bir aşk mektubu olarak başlamıştı ve sevginin, temsilin ve çeşitliliğinin evrensel temsilinin her yerdeki toplumlar ile özdeşleştiğini görmek beni motive ediyor,” diyen Markle, “Geçtiğimiz sene, hepimiz COVID-19 pandemisinin derin etkilerini gördük. Sevdiklerini kaybedenler, birçok insanın mücadele ettiği sağlık sorunları veya herkesin yaşadığı inanılmaz yaşam tarzı değişimleri… Bu sene kayıp, büyüme ve minnet ile dolu bir zaman oldu. Sokağa çıkma yasağı sırasında evde bir evcil hayvanınızın olmasının etkisi hakkında birçoğunuzdan çok şey duydum; hayvanınızın yanınızda olmasının tedavi edici etkisinden ve onların yanında bulduğunuz teselli ve rahatlıktan bahsetmişsiniz. Bu etki, Mayhew'in Birleşik Krallık ve ötesindeki insanlara her gün sunmaya çalıştığı bir şey,” diye ekleyerek vakfına ailelere ve evcil hayvanlara yardımları sebebiyle teşekkür etti. 

Teşekkür notunu değişim için mücadele eden herkese minnet duyduğunu söyleyerek sonlandıran Markle, Mayhew vakfının topluluklara ve ailelere yardım etmeye devam edeceğini ekledi. “2020'yi düşündüğümde, her zaman topluluk ve bağlantının önemine geri dönüyorum. Ayrı kalmak zorunda olmuş olabiliriz, ancak bu ortak krizde yakın olmanın ve birbirimize destek olmanın yeni yollarını bulduk. Birçoğumuz için bu, evcil hayvanlarımızın yanımızda olmasıyla daha kolay hale getirildi,” diyen Markle, "Mayhew - ve onlar gibi binlerce küçük topluluk kuruluşu - dinlemeye, hizmetlerini uyarlamaya ve insanların ve evcil hayvanların bir arada kalmak ve zorluklara göğüs germek için ihtiyaç duydukları kaynakları sağlamaya devam edecek. Hep birlikte geleceğe inşa ederken, içten umudum var. Mayhew gibi kriz günlerinde ve diğer günlerde hayati çalışmalarını sürdüren kuruluşlara sürekli destek olmaya devam edeceğiz. Hayvan refahı davasına bağlılıkları sarsılmaz ve toplumumuzun refahı üzerindeki etkileri en belirgin gösterge,” diye ekledi.