MEGHAN MARKLE HER SENE AYNI DİLEĞİ TUTUYOR

Sussex Düşesinin doğum günü dileği annesinden ilham almış…

4 Ağustos’ta Kraliyet ailesi üyesi olarak ilk doğum gününü kutlayan Meghan Markle, bu özel günü Prens Harry’nin en yakın arkadaşları Charlie Van Straubenzee ve Daisy Jenks’in Surrey’deki düğününde kutladı.

 Sussex Düşesi’nin 37.

yaşı için ne planladığını bilmesek de, Markle her sene aynı dileği tutuyor! Hayatını ve geleceğini gözden geçiren Suits yıldızının dileği annesinden ilham alıyor. “Annem her zaman doğum günlerinin kişisel bir Yeni Yıl olduğunu söyler,” diye 2016 yılında The Tig adlı bloguna yazan Markle, “Kendiniz için kararlar almanız ve önünüzdeki yıl için neler öngördüğünüze dair fikir bulmanız için bir fırsat” diye ekleyen ünlü oyuncu her yeni yaşına aynı motivasyon ile başlıyor. 

Meghan Markle ve annesi Doria Ragland (Getty Images)“Daha çok sürpriz, daha çok macera, büyümek için daha çok fırsat, kahkahalar, espriler, lezzetli yemekler ve ilham için çok daha fazla gün. Her zaman daha fazla ilham!” diyen Markle, yirmili yaşlarda vücudu ve görünüşü konusunda özgüvenli olmadığını da belirtiyor. “20’li yaşlarım oldukça acımasızdı-sürekli kendimle mücadele ediyor, kilomu, stilimi, zekamı, yargılayarak herkes gibi olmaya çalışıyordum,” diye blogunda sıkıntısını paylaşan Markle, gençlik yıllarını kendini bir tanıma sığdırmaya çalışmak ille geçirmiş. 

Meghan Markle (Getty Images)“İki ırklı olan birisi olarak hep arada kaldım. Her gün yemekte kendimi toplantılar ile oyalamaya çalıştım-Fransızca Kulübü, öğrenci gruplar, bir insan saat 12:00 ve 13:00 arasında ne yapabiliyorsa, ben oradaydım. Daha etkin birisi olmak için değil, tek başıma yemek yememek için,” diyen Markle bu sıkıntılı süreci atlattığını 2014’te takipçileri ile paylaşmıştı:“Bugün 33 yaşındayım ve mutluyum. Oldukça sade bir şekilde söylüyorum çünkü bu zaman alan bir şey. Mutlu olabilmek. Kendine nazik olmayı öğrenebilmek. Sadece mutluluğu seçmek yerine bunu hissedebilmek. Bu nedenle doğum günümde hediye olarak kendinize nazik olmanızı istiyorum. Kendinizi zorlamanızı istiyorum. Dedikodu yapmanızı bırakıp, sizi ürküten bir yiyecek denemenizi, nedensizce birine kahve almanızı, birine onu sevdiğinizi söylemenizi… tabii sonra kendinize. Kendi mutluluğunuzu bulmanızı istiyorum,” diyen Markle’ın doğum günü dileği sadece kendi için değil hepimize!.