MEGHAN MARKLE İNGİLTERE’DEKİ VAKIFLARA DESTEĞİNİ SÜRDÜRÜYOR

Markle son olarak hayvanların güvenliğini sağlayan Mayhew vakfına destek oldu…

Meghan Markle, İngiltere’deki vakıfları ile düşünülenden çok daha fazla ilgileniyor. Newsweek’in haberine göre Los Angeles’tan özel olarak İngiltere’deki Mayhew adlı hayvan vakfına yardım eden Markle, vakfın ücretleri ve bağış gelirleri konusunda destek oluyor. Normalde bağış etkinlikleri ile gelir elde eden Mayhew’un çabaları Corona Virüs salgını sebebiyle iptal oldu. Bunun üzerine harekete geçen Markle, Los Angeles’taki izolasyonu üzerinden İngiltere ile iletişim kuruyor.  

Meghan Markle Ocak, 2019’da Mayhew Vakfını Ziyaret Ediyor (Getty Images)

Markle’a yakın bir kaynağın söylediklerine göre, “Sussex Düşesi, tüm bu süre boyunca Mayhew ile iletişimi kesmedi ve çalışmalarına devam etti. Mayhew’un çalışmaları birçok insanın fark etmedikleri arasında. Bu klasik bir havan vakfı değil. Onlar aynı zamanda toplumdaki birçok insana farklı şekillerde yardım ediyorlar.” 

Mayhew’a ek olarak SmartWorks ile çalışmalarını sürdüren Markle, genç kadınları sektöre ve iş görüşmelerine hazırlayan kurum ile görüntülü konuşma ile iletişime geçmişti. Yeni bir iş için hazırlanan genç bir kadın ile görüntülü konferans yapan Markle, “Bence harika olacak. Bu gerçekten çok heyecan verici. Sadece arayıp sana şans dilemek istedim. Şu an dünyada birçok şey oluyor ve tüm bunları atlatmak için böyle bir umut ışığı olmak ve bunun üstesinden gelmeye odaklanmak, bunun diğer tarafını görüp orada büyük bir fırsata sahip olduğunuzdan emin olmak için yolunuza tüm pozitifliğimi göndermek istedim” demişti. 

COVID-19 krizi boyunca sanal bir klinik çalıştıran SmartWorks’ün çabalarını öven Markle, “Yıllar içinde SmartWorks ağındaki yetenekli kadınlar ile tanışmak, onlardan öğrenmek ve son zamanlarda programlarını bu salgının gerçeğine uyarlamak için yaptıkları inanılmaz işi görmek büyük bir onurdu. Kadınları güçlendirmeye devam etme ve bu süre zarfında başarılı olmak için ihtiyaç duydukları özgüveni kullanmalarına yardımcı olmak ilham verici” dedi. 

Etİketler