MEGHAN MARKLE, INSTAGRAM DÜNYASINA GERİ DÖNMEYE HAZIRLANIYOR

Sussex Düşesi, bir Instagram hesabına sahip fakat henüz paylaşım yapmadı.

Buse Saray BUSE SARAY 04 Ağustos 2023
MEGHAN MARKLE, INSTAGRAM DÜNYASINA GERİ DÖNMEYE HAZIRLANIYOR

Meghan Markle, yeni bir kullanıcı adıyla dünyasına Instagram'a geri dönmeye hazırlanıyor ve şimdiden binlerce takipçisi ilk adımını heyecanla bekliyor.Gelecek kariyer adımını planlarken, Sussex Düşesi sosyal medyaya geri dönmeye hazır görünüyor. Cuma günü 42. yaşını kutlayan eski Suits oyuncusu, platformda kullanıma hazır bir hesaba sahip ve çoktan binlerce takipçi biriktirmiş durumda.

İki çocuk annesi, @meghan kullanıcı adını hazırladı ancak henüz hiçbir paylaşım yapmadı. Hayranlar dönüşünü sabırsızlıkla beklerken, basit pembe çiçeklerin olduğu bir profil fotoğrafı koymayı tercih etti. Rapora göre, başlangıçta 2022'de Spotify podcast'ini başlatmadan hemen önce sayfayı kullanmayı planlamıştı.


Artık markayla bir sözleşmesi olmadığı için Meghan ve eşi Prens Harry’nin bir sonraki projelerini aradıklarını düşünülünce; sosyal medya paylaşımları, markalarını paraya dönüştürmek için bir yol olabilir.

Çiftle yakın bir kaynağa göre, "Meghan Instagram'da canlı yayın yapmaya hazırdı, ancak "Archetypes" adlı podcastini başlatmadan kısa bir süre önce fikrini değiştirdi, bu yüzden şu anda orada sadece duruyor."

Dönüş haberi, Meghan'ın geçen Ağustos ayında yazar Allison P Davis'e açıkladığı tarafından ilk kez duyuruldu. The Cut programının sunucusuna "gizli" bir şeyi olduğunu söyleyen Sussex Düşesi, Instagram'a geri döneceğini açıklamıştı. Bu, Meghan ve Harry'nin Archie'nin doğumundan bir ay önce @sussexroyal kullanıcı adı altında birleşik bir hesap başlattıklarından üç yıl sonra gerçekleşti. Altı saat içinde bir milyon takipçiye ulaşmışlardı. Ancak sayfa, kısa bir süre sonra kraliyet ailesinden ayrıldıktan sonra kapatılmıştı.

Daha önce kraliyet ailesine girmeden önce sosyal medya sitesinde oldukça aktif olan Meghan, yayın yapmak için gerçekten geri dönmek istediğini belirtmişti.

 

 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.