MEGHAN MARKLE VE BEYONCE ASLAN KRAL FİLMİNİN GÖSTERİMİNDE BİR ARAYA GELDİ

Pazar gecesi Londra’da düzenlenen Aslan Kral filminin ilk gösteriminde Meghan Markle ve Beyoncé’nin tanıştığı anlar uzun süredir beklenen filmden rol çaldı.

Sussex Dükü ve Düşesi bu akşamki Aslan Kral galasında altın halıda yürüdü. Yalnızca 2 ay önce ilk çocukları Archie'yi dünyaya getiren çift ilk kez baş başa dışarı çıktı. 1994'teki ilk Aslan Kral filminden 25 yıl sonra Disney tarafından uyarlanan filmin Avrupa gösterimi Londra'daki Leicester Meydanında yapıldı.

Beyonce'nin Prenses Meghan ile tanışması bir süredir bekleniyordu. Sonunda dünyanın en beğenilen ve ikonik iki kadını bir araya geldi. Meghan Beyoncé ve Jay-Z'ye samimi bir şekilde sarıldı. Meghan hayatında birçok kırmızı halıda yürümüş olsa da Kraliyet Ailesi'nin üyesi olarak bu onun için bir ilkti.

İkilinin sohbeti hızlıca çocuklara geldi, Beyoncé kraliyet çiftine "Bebeğiniz çok güzel" Prens Harry Carter ailesine eşlik etmeyen ikizleri sormadan önce Beyoncé "Sizleri seviyoruz" şeklinde ekledi.

Jay Z, Kraliyet çiftine ufak bir ebeveynlik tavsiyesi verdi: “Size verebileceğim en iyi tavsiye, her zaman kendinize zaman bulun.”

Meghan,film gösterimi öncesinde Beyoncé ile görüşeceği için gergin olduğu görüldü. Beyoncé Harry ve Meghan ile olan görüşmesinden sonra çok tatlı olduklarını söyledi.

Çift, dün geceki galaya Afrika genelinde azalan aslan nüfusunu korumak ve kurtarmak için farkındalığı artırmak ve çabaları desteklemek için yeni bir küresel koruma kampanyası olan Protect the Pride isimli derneğe destek verdi. Afrika aslanlarının yüzde 50'sinden fazlası, son 25 yılda avlanma, çevrenin tahrip olması ve görkemli hayvanlara yönelik diğer tehditler nedeniyle yok oldu.

Sussex Dükü uzun zamandır Afrika’da avlanma önleyici girişimlerin ve cephe koruma projelerinin savunucusu olmuştur. Prens Harry, Afrika Parkları Başkanı ve Botswana Rhino Koruma Merkezi'nin Patronu.

Beyoncé Filminin Galasında Kraliyet Protokolünü Çiğnedi mi?

Peki Beyonce filmin galasında kraliyet protokolünü çiğnedi mi? Entertainment Tonight'ın konuştuğu bir kaynak Beyoncé'nin protokolü çiğnediğini ve bunun Meghan'a sarıldığı için kaynaklamadığını, Beyoncé ve Jay-Z'nin  Meghan ve Prens Harry'den daha geç gelerek kraliyet protokolünü çiğnediğini söyledi.

Sussex Dükü ve Düşesi, Beyoncé ve Jay-Z filmin gösterimine ulaşmadan önce kırmızı halıda yürüdüler, ancak Beyoncé ve Jay-Z hemen arkalarındaydı. (Güvenlik sebebiyle Meghan ve Harry varmadan kırmızı halıda kimsenin olmaması gerekiyordu. Beyoncé ve Jay-Z'nin peşlerinden yürümesi bu yüzden olabilir.)