MEGHAN MARKLE VE PRENS HARRY KANADALI BİR ÇİFTE SÜPRİZ YAPTI

Meghan ve Harry 2020'nin ilk gününde, doğada keyifli bir yürüyüşe çıktı...

Noel için Kanada'ya yaptıkları ziyaret sırasında Meghan ve Harry, selfie çubuğuyla fotoğraflarını çekmekte zorlanan bir çifte yardım etti. Perşembe günü Asymina Kantorowicz Kanadalı haber ağı CTV News'e, eşi Illiya Pavlovic ile Vancouver Adası'nın Horth Hill Bölge Parkı'nda bir yürüyüşe çıktıklarını söyledi. Selfie çubuğunu kullanmakta zorlanan çift bir anda yanlarına Suits dizisinin oyuncusu Abigail Spencer, Prens Harry ve Meghan Markle'ın geldiklerini farkettiler. Kantorowicz, kimin önünde durduğunu fark ettiği anda 'donup kaldığını' söyledi. 

"Onun olduğuna inanamadım. Sonra onun yanına baktım ve Prens Harry'i gördüm. Bir süre boyunca bir ona bir ona baktım. 'Bu gerçekten yaşanıyor mu şuan?' diye düşündüm."

CTV News

Kantorowicz ve Pavlovic, Meghan'ın 'inanılmaz arkadaş canlısı' olduğunu ve Prens Harry 'gerilmeyin' diye şaka yaparken onların üç adet fotoğrafını çektiğini söyledi. "Yanımızda iki köpekli bir grup gördük ve içlerinden biri bize doğru yaklaşıyordu. Meghan bize, 'fotoğrafınızı çekmemi ister misiniz?' diye sordu. Biz de, 'olur tabi' dedik. O sırada kim olduğuna çok dikkat etmedik."

Kantorowicz fotoğrafı çekenin Meghan olduğunu fark ettiklerinde, "O anda söyleyebildiğim tek şey 'bu selfie çubukları da pek işe yaramıyor' oldu. Meghan güldü ve "biz daha iyisini yapmalıyız" gibi bir şey dedi ve Harry de "gerilmeyin" diye ekledi" dedi. Çiftler daha sonra birbirlerine 'mutlu yıllar' dilemiş ve yürüyüşlerine devam etmiş.

Meghan ve Harry'nin bu yılbaşını Meghan'ın annesi Doria ile birlikte Kanada'da geçirdi. 2019 anısına Sussex Royal adlı Instagram hesaplarından paylaştıkları IGTV videosunda, geçtiğimiz seneden fotoğraflar ve Harry ve Archie'nin Kanada'da çekildiği düşünülen daha önce hiç görülmemiş bazı fotoğraflarını da görmek mümkün.