MEGHAN MARKLE VE PRENS HARRY SANTA BARBARA’DA BİR EV SATIN ALMIŞ

Sussex çifti Temmuz’un başından beri sessizce farklı bir yerde yaşıyormuş!

Prens Harry ve Meghan Markle’ın, gizlice Santa Barbara’da bir ev satın aldıkları öğrenildi. Uzun bir süredir Tyler Perry’nin Beverly Hills’deki 12 odalı evinde kalan Sussex çiftinin Temmuz’un başından beri Kaliforniya’nın lüks mahallesi Santa Barbara’da yaşadıkları öğrenildi. İngiltere’den sonra hayatlarını Kaliforniya’da sürdürmek isteyen çift, arkadaşlarının evinde konuk olmak yerine sonunda kendi evlerini satın aldılar. Hem Prens Harry hem de Meghan Markle’ın ilk satın aldıkları ev olan Santa Barbara evi, çift için ayrıca özel bir anlam ifade ediyor. 

Yuvalarını sessiz ve sakin bir semtte kurmak isteyen Prens Harry ve Meghan Markle, oğulları Archie’ye olabildiğince normal bir hayat sunmak istiyorlar. Page Six’e konuşan ve çifte yakın olan kaynak ev hakkında fazla detay vermese de, Sussex çiftinin bu evi çok sevdiklerini belirtti. “Evleri için detaylı bir araştırma yaptılar. Burada mutlu olmayı planlıyorlar, iyi arkadaşlar edinmeyi ve Archie’yi burada büyütmek istiyorlar.” diyen kaynak, Archie’nin kendi yaşındaki arkadaşları ile oyun oynama fırsatı olacağını belirtti. 

Karantina süreci boyunca Oprah Winfrey aracılığı ile tanıştıkları Tyler Perry’nin $18 milyon değerindeki Beverly Hills malikanesinde kalan Prens Harry ve Meghan Markle, aynı zamanda Oprah Winfrey’e komşu olmuşlardı. Bir sürü odalı ve uzun koridorlarla dolu bir sarayda büyümesine rağmen Tyler Perry’nin 18 odalı evinin Prens Harry’nin tarzına uymadığı söylenirken, Prens Harry’nin daha samimi ve sıcak evleri beğendiği söyleniyor. 

Tyler Perry’nin evinde kalırken Markle’ın annesi Doria Ragland ve Archie’nin fotoğrafları çekildiği için birkaç paparazziye dava açan Sussex çifti, özel hayatlarına böylesine bir müdaheleden dolayı oldukça üzülmüşlerdi. Bu süreçte Santa Barbara’daki evin satışlarını tamamlayan çiftin ilk başlarda Los Angeles’ta yaşamayı seçme sebepleri Markle’ın annesi Doria Ragland’a yakın olmak için olduğu söyleniyor. Santa Barbara’daki evleri ile Oprah ve Ellen Degeneres gibi birçok ünlüye komşu olan Sussex çifti, bu mahallenin kendilerine ve özel hayatlarına saygı duyacağını umuyorlar.