MEGHAN MARKLE VE PRENS HARRY’NİN DUYGUSAL EVLİLİK YILDÖNÜMÜ HEDİYELERİ

Markle’ın manevi hediyesi sizi duygulandıracak!

En sevilen Kraliyet çifti olan Prens Harry ve Meghan Markle, geçtiğimiz günlerde ikinci evlilik yıldönümlerini kutladılar. Los Angeles’ta bebekleri Archie ile beraber sosyal izolasyonda olan Sussex Dükü ve Düşesinin yıldönümü hediyeleri oldukça duygusal. 19 Mayıs, Salı günü evlilik yıldönümlerini kutlayan çift, İngiliz Kraliyet Ailesi'nden beklendiği gibi tebrikler almadılar ancak Markle ve Prens Harry kendi kutlamalarını kendileri yaptılar!

US Weekly’e konuşan bir kaynağa göre Meghan Markle, Prens Harry’e kendi tasarladığı ve elle yazı yazdığı bir kart verdi. Prens Harry ise eşine bir buket gül ile beraber ikinci yıldönümleri anısına bir yüzük hediye etti. Prens Harry’e olan aşkını duygusal bir mesaj ile karta yazan Markle oldukça manevi ve özel bir hediye seçimi yaptı. 

Coronavirüs salgını sebebiyle kutlamalarını evde gerçekleştiren çift, dışarı dünyanın müdahelesi olmadan birbirleri ile vakit geçirmekten keyif aldılar. Mayıs, 2018’de evlenen çift, Ocak 2020’de Kraliyet Ailesinin kıdemli üyeleri olma görevlerinden ayrılmışlardı. Bu açıklamadan sonra Kanada’ya taşınan çift, salgından sonra Meghan Markle’ın kariyeri için Los Angeles’a taşındılar. Kısa bir süre önce Disney Nature’un ‘Elephant’ belgeselini seslendiren Markle’ın, Prens Harry ve Archie ile Amerika’daki yeni hayatlarından oldukça memnun oldukları söyleniyor. Sonunda bir yere yerleştikleri için çok mutlu olduğu söylenen Markle, evini bulmuş ve kendi gibi hissediyor.