ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

MEGHAN MARKLE VE PRENS HARRY’NİN İLK PODCAST BÖLÜMÜ YAYINLANDI

Yoksa Archie’nin ilk kelimelerini mi duyuyoruz?

Geçtiğimiz haftalarda Spotify ile bir podcast yayını için anlaşma imzalayan Meghan Markle ve Prens Harry, serilerinin ilk bölümünü yayınladı. Sir Elton John ve James Corden gibi ünlü isimlerin katıldığı ilk bölümde bir sürpriz daha yer aldı: Podcast yayının sonunda duyduğumuz Archie! Halka ilk seslenişini anne ve babasının podcast yayınından yapan Archie, bölümün kapanış mesajını en sevimli şekilde verdi. 

29 Aralık’ta ‘2020 Holiday Special’ (2020 Tatil Özel Bölümü) adlı ilk podcast bölümlerini yayınlayan Sussex Çifti, COVID-19 sebebiyle gelen belirsizlik ve kayıplarla mücadele eden sağlık çalışanlarına teşekkür ettiler. “Burada olduğunuz için çok mutluyuz” diye söze başlayan Prens Harry, “Hepimizin bildiği gibi, çok ilginç bir dene oldu. Birçok insana motivasyon ve moral olan nezaket merhamet duygusunu onore etmek istiyoruz” diye ekledi. 

Podcast serilerinin ilk bölümü için Sir Elton John ve James Corden’ın yanı sıra tenis şampiyonu Naomi Osaka, yazar Deepak Chopra, performans sanatçısı George The Poet, Kaliforniya’ya ilk taşındıkları zaman evinde kaldıkları film yapımcısı Tyler Perry ve İngiliz iklim ve yemek aktivisti Christina Adane ile sohbet eden Sussex Çifti, oldukça etkili ve dolu bir yayın hazırlamış. 


2020’yi çocukları ile geçirdiği için mutlu olduğunu söyleyen Corden, “Çocuklarımla böylesine çok zaman geçirmek, onlar ile ilişkimi geliştirdi” derken, Adena ise, “Birbirimizi göremesek ve ayrı kalsak da insanlar olarak birbirimizle çok daha derin bir bağ kurduğumuza inanıyorum” dedi. Osaka da, “Bu senenin değişimleri ile mücadele etmenin yolunu ailemle konuşarak ve kız kardeşimle karantinada Playstation gibi oyunlar oynamada buldum” diyerek karantina sürecini Sussex Çiftinin podcast yayınında anlattı. Yayının bir noktasında sevgilisi Sandra Diana Makumbi’ye evlenme teklifi edeceğini söyleyen George The Poet, “Bana şans dileyin” diyerek Sussex Çiftinden şans istedi. “Bu harika,” diyerek George The Poet’ı destekleyen Meghan, “George, umarım cevabı evet olur yoksa bu yayın yayınlandığında çok garip olacak” diye espri yaptı. 

Prens Harry bir şarkı mırıldanırken, podcast yayının sonlandıran Markle, “Bize güvenin, hayat sizi nereye götürürse, sevgi kazanıyor. ‘This Little Light of Mine’ şarkısı düğünümüzün sonunda çalmıştı… Kilisenin merdivenlerinden aşağı inerken” diyerek Harry’nin mırıldandığı şarkıyı da açıkladı. Yayınlarını dünyayı birliktelikteki güç ile iyileştireceğimizi anlatan bu şarkı ile kapatan Sussex Çifti, son olarak tatlı bir sürpriz daha yaptılar… “Konuşabilirsin” diyerek Archie’ye seslenen Prens Harry’e ek olarak “Eğlenceli mi?” diye oğluna bir soru soran Markle’ın ardından, “Eğlenceli!” diyen bir Archie duyduk! Annesi ve babası ile birlikte “Mutlu Yıllar,” diyen Archie, daha sonra sevimli kahkahası ile tüm dinleyenlerin kalbini fethetti diyebiliriz!