MEGHAN MARKLE VE PRENS HARRY’NİN SÜPER GİZLİ PROJESİ

Sussex Çifti Hollywood’a hazırlanıyor!

Meghan Markle geçtiğimiz hafta Prens Harry ile Kraliyet Ailesi'nden ayrılma kararlarına değinerek, “Sesimi son dönemlerde kullanamadığım bir şekilde kullanmaya hazırım,” demişti. Son günlerde çıkan söylentilere göre Markle tam olarak buna hazırlanıyor! Variety’nin haberine göre Santa Barbara’da yeni evlerine taşınan Sussex çifti, Hollywood’daki birçok televizyon kanalına yeni proje fikirlerini sunuyor. Projenin detayları bilinmese de Meghan ve Harry’nin projelerinin yapımcıları olarak görev alacakları söyleniyor. 

‘Suits’ dizisinde Rachel Zane karakterini canlandırarak ünlenen Meghan Markle, Prens Harry ile evlenmek için diziden ayrılmış ve bir daha oyunculuk yapmayacağını belirtmişti. Şimdilik gizemli olan yeni projenin çiftin ilgi alanlarına yöneleceği tahmin ediliyor. Aşağıda Sussex çiftinin projelerinin konu tahminlerini görebilirsiniz…

ÇEVRE VE DOĞA: Çevre konusunda oldukça duyarlı olan Markle, geçtiğimiz yıl Disney+ platformunun ‘Elephants’ belgeselini seslendirmişti. ‘Elephants Without Borders’ vakfına destek olan bu belgesel, Zambezi nehrinde bir yolculuğu ekrana taşımıştı. Aynı zamanda Botswana’da bu vakıf ile çalışan Sussex çifti, doğa ve vahşi yaşam konusunda oldukça duyarlı. 

MENTAL SAĞLIK: Mental sağlığın önemi hakkında açıkça konuşan Meghan Markle’ın yanı sıra Prens Harry ise Oprah Winfrey ile mental sağlığı konu alan bir Apple TV serisinde işbirliği yapıyor. 

SOSYAL ADALET: Özellikle son aylarda ‘Black Lives Matter’ hareketi ile ırkçılık hakkında daha çok konuşan Sussex çiftinin sosyal adalet konusu üzerine yoğunlaşacakları da tahminler arasında. Daha önce yaşadığı ırkçı ayrımcılıkları anlatan Markle, 2015’te Elle Amerika’ya karışık ırk kişiliği hakkında uzun bir yazı yazmıştı. Aynı zamanda cinsiyet eşitliğine oldukça önem veren Markle, hem Kraliyet Ailesi yaşamında önce hem de sonra, kadınların kariyerlerinde yükselmelerine yardım etmişti. 

GELECEĞİN LİDERLERİ: Gençlerin gelecekteki değişim ve aktivistlik için oldukça önem taşıdıklarını söyleyen Sussex Çifti, genç nesil ile birlikte çalışmanın yanı sıra onlara motive edici konuşmalar da yapmışlardı. ‘One Young Dünya Zirvesi’ etkinliğine katılan Markle geleceğin liderlerini hazırlamak için workshoplar düzenlemiş ve Prens Harry ise değişim yaratan gençlere verilen Diana Ödülü'nün adaylarını ve kazananlarını seçmişti.