MEGHAN MARKLE VE PRENS HARRY'NİN YENİ EV AKADAŞI

Prens Harry, Meghan Markle ve Doria Ragland artık birlikte yaşıyorlar ve Archie yeni ev arkadaşlarına bayılıyormuş!

Markle'ın 63 yaşındaki annesi Doria, 1 yaşındaki Archie'ye bakmaktan zevk alıyormuş. Peki Doria ne zaman Harry ve Meghan'ın yanına taşındı?

Ocak ayında kraliyet ailesinden ayrılma kararı alan Meghan ve Harry Kaliforniya'ya taşınmıştı. Sussex Dükü ve Düşesi, şehrin sosyal mesafe önlemlerini uygulamaya başladığı zamanda Los Angeles'ta yaşamaya başladı. Son Kraliyet görevlerini yerine getirdikleri İngiltere seyahatlerinden sonra, çift kendilerini karantinaya almak zorunda olduğu için Meghan'ın annesi Doria ile yaşama planlarını ertelemişlerdi.

Söylentilere göre Meghan, Los Angeles'a geri döndükten sonra annesini hemen göremediği için çok üzülmüş. The Sun'ın kaynağına göre, "Meghan çok üzgündü. Los Angeles'da yaşamayı istemesinin en büyük nedeni annesine yakın olmaktı. Yaşı nedeniyle, Doria risk altında ve dikkatli olmalı. Meghan ve Harry tüm resmi yönergelere sıkı sıkıya bağlı kalıyorlar. Neredeyse her gün WhatsApp ve FaceTime üzerinden görüntülü konuşma yapıyorlar."

Meghan ve Harry, birkaç haftalık karantina ardından, sosyal izolasyonlarına sonunda Doria'yı da dahil ettiler. Us Weekly'ye göre, Doria şu anda “Meghan, Harry ve Archie ile yaşamaya devam ediyor. Doğduğundan beri torunuyla bu kadar vakit geçirememişti." Kraliçe Elizabeth'in Archie'yi çok özlediğinden emin olsak da, Doria'nın da Archie ile yakınlaşma fırsatı bulduğu için mutluyuz!

 Kaynağa göre, Doria “sabah uyanır uyanmaz ona masal okuyor."