MEGHAN MARKLE VE PRENS HARRY’NİN YERİNE GEÇECEK İSİMLER

Sussex Dük ve Düşesinin görevleri devrediliyor!

Prens Harry ve Meghan Markle, geçtiğimiz haftalarda Instagram üzerinden Kraliyet Ailesindeki görevlerini bırakacaklarını duyurup tüm dünyayı şaşırtmışlardı.

The Crown dizisinin danışmanı ve kraliyet biyografi yazarı Robert Lacey, Hello dergisine verdiği röportajda, Sussex Dük ve Düşesinin görevlerini devralacak ikiliyi açıkladı!Resmi görevlerinden uzaklaşarak Kanada’ya yerleşen Prens Harry ve Meghan Markle’ın geride bıraktıkları görevleri, Prenses Beatrice ve Prenses Eugenie üstlenecek.

Prenses Beatrice ve Prenses Eugenie, kendi isteklerine göre resmi görevlerde yer alacaklar. “İki kişi gittiyse ve iki kişi onların yerine gelecekse bunlar Beatrice ve Eugenie olmak zorunda. Onların öne çıkacaklarına eminim ve bunu memnuniyetle yapacaklar,” diyen Lacey Kraliyet Ailesi spot ışıklarını Prenses Beatrice ve Prenses Eugenie’ye çevirdi. 

Yakın bir zaman önce taciz skandalı ile gündeme gelen Prens Andrew’ın boşandığı eşi Sarah Ferguson’dan en büyük kızı olan Prenses Beatrice, uzun yıllar birlikte olduğu emlak şirketi sahibi Edoardo Mapelli Mozzi ile geçen yıl nişanlanmıştı. Prenses Eugenie ise 2018 yılında Jack Brooksbank ile evlendi. .