MEGHAN MARKLE’IN BİR ÖZELLİĞİNİ DAHA KEŞFETTİK

Sussex Düşesinin el yazısı çok güzel!

Her geçen gün yeni özelliklerini keşfettiğimiz Meghan Markle, yardımseverliği, stili ve aktivistliğinin üzerine güzel el yazısını ekledi!  ‘Royal Variety’ Vakfının desteklediği Brinsworth Huzurevini ziyaret eden Markle, yaşlılar ile Noel aktiviteleri ve el sanatları yaptı. 


Markle’ın hayranları, hamile Düşesin hızla büyüyen karnının yanı sıra başka bir şey daha farkettiler! Gördükleri en düzgün el yazısı olduğunu belirten Düşes hayranları, Markle’ın yazı stilini çok beğendiler. Bu bir tesadüf değil! Çünkü Markle, Düşes olmadan hatta oyuncu olmadan önce bir düğün kaligrafisi yapıyordu. Los Angeles’taki Paper Source mağazasında kaligrafi dersi veren Markle, okul yıllarından beri yazı yazmayı çok sevdiğini belirtmişti. 2013’te yaptığı bir röportajda, “Katolik bir kız lisesine gittim ve el yazısı o kayıp sanatlar arasında,” diyen Markle, kaligrafi sanatına olan düşkünlüğünü anlatmıştı. 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.