MEGHAN MARKLE'IN KANADA'DAKİ HAYATI

"Çok göze batmamaya çalışıyor."

Prens Harry ve Meghan Markle'ın kraliyet ailesinden ayrıldıkları haberi gündeme bomba gibi düşmüştü ve ikili merakla beklenen "normal" hayatlarını Kanada'da yaşamaya başladılar. Çifte yakın birkaç kaynak, Meghan ve Harry'nin hayatlarının nasıl olduğuna dair bazı bilgiler paylaştı.

"Gerçekten burada yaşamayı seviyorlar...ve gerçekten basından uzak durmak için çok çaba sarf ediyorlar." People'a konuşan bir kaynak, Meghan'ın arkadaş çevresini özellikle küçük tuttuğunu söyledi. "Yerleşene kadar çok göze batmamaya özen gösteriyor."

Başka bir arkadaşları ise, şimdilik yaşadıkları Vancouver'da her şeyin yolunda olduğunu söyledi. "İkisi de dışarıda vakit geçirmeyi çok seviyor ve buraya bayılıyorlar.Sakin bir hayat yaşamanın tadını çıkartıyorlar. Uzun yürüyüşlere çıkıyorlar, yoga yapıyorlar ve Meghan Archie ve Harry için yemek pişiriyor. Evde olmaktan, Archie ve köpekleriyle birlikte takılmaktan çok keyif alıyorlar."

Kraliyet hakarından vazgeçmelerinin sonuçlarından biri olarak "majesteleri" ünvanlarını kaybeden çift, bu konuda da üzgün değillermiş. "Harry üvanları umursamıyor. Bu onu ilgilendiren bir konu değil ve hiçbir zaman da ilgilendirmedi."

Bir arkadaşlarının dediğine göre, her şey durulduğu için çift, mutluymuş. "Bu ayrılma kararı, Harry'nin uzun süredir omzunda taşıdığı bir yüktü. Bu yük omuzlarından kalktığı için ikisi de çok mutlu."