MEGHAN MARKLE’IN KÖPEĞİNİN GÖZ YAŞARTAN HİKAYESİ

Guy’ın masalları andıran hikayesini okuduktan sonra Markle'ı biraz daha sevebilirsiniz.

Kraliyet düğünü gününde sosyal medyada defalarca paylaşılan bir fotoğraf vardı.

Gelinlik veya çiftin ilk öpücüğünden bahsetmiyoruz! Düğünden önceki gün Kraliçe ile beraber arabada giderken camdan kafasını çıkaran bir beagle'ın resmi.

Meghan Markle’ın çok sevdiği köpeği Guy, şu anda çift ile beraber Kensington Sarayı’nda yaşıyor ama ne yazık ki Guy’ın daha önce bu kadar güzel bir hayatı yoktu. 

Fotoğraflar: Instagram/MeghanMarkleBu inanılmaz hikayenin detayları geçtiğimiz günlerde yüz üstüne çıktı. 2015’te Kentucky’de bir ormanda tek başına perişan halde dolaşırken bulunan ve kimsenin sahiplenmek istemediği Guy’ın uyutularak öldürülmesine günler kalmıştı. Barınaklardaki ölüm listesinden köpek kurtaran gönüllüler Guy’ı çıkartarak, sahiplendirmelerin yapıldığı özel bir etkinlik için Kanada’ya götürdüler. Kanada'ya varalı daha bir gün bile olmamışken, sahiplendirme etkinliğine gelen Markle, Guy'ı oracıkta sözleşmeye imza atarak sahiplendi. O zamanlar yaşlı Alman kurdu kırması köpeğiyle birlikte Toronto'da yaşayan Markle, daha sonra Prens Harry ile tanışarak Guy ile birlikte İngiltere'ye taşındı. Şu anda Guy, Meghan ve Harry ile Kensington Sarayı'nda yaşıyor. Sürekli petshop'tan satın almak yerine barınaktan sahiplenmenin önemini hatırlatan hayvansever Markle, kürk de kullanmıyor. .