MEGHAN VE HARRY BELGESELİNDEN FRAGMAN YAYINLANDI

Meghan Markle ve Prens Harry’nin Netflix belgeseli hakkında bildiklerimiz…

Buse Saray BUSE SARAY 01 Aralık 2022
MEGHAN VE HARRY BELGESELİNDEN FRAGMAN YAYINLANDI

Meghan Markle ve Prens Harry’nin son derece etkileyici Netflix belgesel dizileri için ilk fragman yayınlandı. Tanıtım, doğrudan kraliyet dramasına işaret ediyor.Harry ve Meghan, kraliyet görevlerinden geri adım attıktan yaklaşık üç yıl sonra yakında çıkacak olan bir Netflix belgeselinde; sarayın ötesindeki hayatlarına eşi görülmemiş bir bakış açısını paylaşmaya hazırlanıyor.

Çiftin 2020'de Netflix ile çok yıllı devasa bir anlaşma imzaladığı düşünüldüğünde, bir Sussex belgeselinin haberi hiç de şaşırtıcı değil. Bu, Sussex Dükü ve Düşesi'nin Prens Harry'nin yakında çıkacak anı kitabı Spare ve Meghan'ın Spotify podcast'i Archetypes'i içeren birçok projesinden sadece biri.

Dük ve Düşes'in aşk hikayesini konu alan altı bölümlük dizi Harry ve Meghan ile ilgili ayrıntılar yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlıyor. İşte şimdiye kadar bildiklerimiz.
Harry & Meghan ne zaman çıkacak?
Netflix, 1 Aralık'ta projeyi resmi olarak açıkladığında dizinin "yakında geleceğini" ilan etti. Ardından kaynaklar, belgeselin 8 Aralık’ta yayınlanacağını bildirdi.

Yayın tarihinin, Eylül ayındaki ölümünün ardından Kraliçe II. Elizabeth'e saygı duyulması ve 9 Kasım'da son sezonu Netflix'te yayınlanmaya başlayan The Crown'daki kraliyet ailesinin tasvirleriyle ilgili şikayetler üzerine ertelendiği bildirildi.
Tanıtım videosu yayınlandı mı?
Netflix, çiftin daha önce hiç görülmemiş görüntülerini içeren bir tanıtım videosu ve ilk bakış fotoğrafları paylaştı.

Meghan ve Harry, ilişkilerine ait daha önce hiç görülmemiş kişisel fotoğraflarla birlikte tanıtımda yer alıyor. Fragman, doğrudan kraliyet ailesinin kıdemli üyeleri olarak geçirdikleri süre boyunca onları rahatsız eden kraliyet draması incelemesini yapıyor.

Prens Harry dış seste "Kapalı kapılar ardında olanları kimse görmüyor" diyor. “Ailemi korumak için elimden gelen her şeyi yapmak zorunda kaldım” diye ekliyor. “Risk bu kadar yüksekken hikayemizi bizden duymak daha mantıklı değil mi?” Meghan bir röportajda diyor.


Belgeselin konusu ne olacak?
Netflix, Harry ve Meghan'ın yüksek profilli aşk hikayelerinin diğer tarafını paylaşacakları derinlemesine bir dizi olduğunu öne sürüyor.

Meghan, Ağustos sonunda bir röportajda, projenin kendisi ve Harry'nin aşk hikayesinden daha fazlasını paylaşacağını söyledi. Meghan, "Hayatımın paylaşamadığım, insanların göremediği parçası aşk hikayemiz" diyor. Daha sonra düğün konuşmasının sonundan alıntı yaparak, "Her şeyden önce aşkın kazandığını bilerek yankılanmanın rahatlığını yaşadığını" diyor. Umarım insanların üzerinde çalıştığımız herhangi bir içeriği veya projeyi gördüklerinde hissettikleri duygu budur."

Yayıncı şunları ekliyor: “Altı bölümden oluşan dizi, onların ilk flörtlerinin gizli günlerini ve kendilerini kurumdaki tam zamanlı rollerinden geri adım atmak zorunda hissetmelerine yol açan zorlukları araştırıyor."

İngiliz Milletler Topluluğu'nun bugünkü durumunu ve kraliyet ailesinin basınla ilişkisini tartışacak yapım, bir çiftin aşk hikayesini aydınlatmaktan fazlasını yapıyor. Dünyalarının ve birbirlerine nasıl davrandıklarının bir resmini çiziyor.

Eleştirmenlerce beğenilen, iki kez Akademi Ödülü adayı olan ve Emmy ödüllü yönetmen Liz Garbus'tan Harry ve Meghan, tarihin en çok tartışılan çiftlerinden birine daha önce hiç görülmemiş bir bakış sunuyor.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.